Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gyakori...

Tényleg ennyire gyakori lenne, hogy utcán bántalmaznak valakit?

Figyelt kérdés

Elkezdtem kick boxra járni, de annyi csak a célom, hogy mozogjak, erősödjek, lefárasszanak.

Soha életemben nem bántott senki, nem vertek meg, utcán soha nem akartak megtámadni (egyszer álltak elém, de egy határozott "légyszíves engedj tovább" mondat elég volt, hogy el tudjak sétálni).

Az edzésen valamit rosszul csináltam, az edző kérdezte, hogy támadtak már meg? Mert ő már látott nagyon csúnyán összevert csajt.

Mondtam, hogy még soha. Nagyon meglepett arckifejezése volt.

Férjem is jár ugyanarra az edzésre, ő is meglepődött ezen (mármint az edző reakcióján), mondta, hogy ő férfi létére 40 év alatt soha nem került olyan helyzetbe, hogy fizikailag meg kelljen védenie magát, ő se érti, hogy miért lepődött meg az edző ennyire ezen.


2011. febr. 6. 21:02
 1/2 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Lehet azért lepődött meg annyira, mert tetszel neki!
2011. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hála istennek velem sem történt soha ilyesmi.

A munkások párszor beszóltak, de gyors elhúztam.

2011. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!