Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyóssal kapcsolatos dolog?

Anyóssal kapcsolatos dolog?

Figyelt kérdés

Párommal a megismerkedésünk után bemutatott az édesanyjának. A második náluk töltött alkalommal, ebédelni mentünk,és az anyós-jelölt megkérdezte szeretem e azt a kaját amit főzött. A válaszom nem volt, ő pedig ezt mondta: a párom előző barátnője sem szerette.

Én sajnos olyan természet vagyok, hogy mindent magamra veszek, és mindig azzal foglalkozom mások mit gondolnak rólam. Rosszul esett ez a kijelentés, hiszen a párom előző barátnőjével hasonlított össze.

Egyébként úgy érzem nem kedvel engem az anyós-jelöltem, igen nagy a korkülönbség is köztünk, a nagyanyám lehetne, de úgy érzem, hogy nem lát szívesen a fia mellett.

Foglalkozzak ezzel a kijelentésével?


2011. febr. 5. 10:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk is nagymamám lehetne az anyósjelöltem :)!

És hát nem is igazán tudunk miről beszélgetni.Itt is előfordult az ex, sőt azt hiszem első vagy második alkalommal előhozott egy csomó fényképet, mert nagyon szép tortákat tud sütni, meg büszke rá, és jó páron rajta volt az ex, meg ami annál is gázabb, hogy párom meg az ex el voltak jegyezve is, és kezembe nyomott anyósjelölt egy rakás fényképet "hogy ezek meg az eljegyzésre készültek" és ott mosolygott rajta mindenki, aki nem érdekelt.De persze a torták voltak a lényeg :P.

Hát annyira nem izgat, de akkor nekem is rosszul esett.

Párom lépett ki a kapcsolatból, lehet figyelmeztetésnek szánta anyósjelölt, vagy nem tudom.De hát kit izgat :)

23L

2011. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez semmi ahhoz képest, ami még történhet veled anyós kapcsán. Ha gyereked lesz, ne engedj beleszólást a nevelésébe, mert rámehet a családod(saját tapasztalat).
2011. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kezdj el kombinálni, ez semmiség. Tapintatlanság vagy meggondolatlanság volt a részéről, nem hinném, hogy direkt rosszindulat. Az én anyósom is tesz megjegyzéseket, de teszek rá. Akkor arra gondolok, hogy úgyis mindjárt megyünk haza, addig hadd higgye azt, hogy igaza van.
2011. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt itt semmilyen akadekoskodas. Nem hiszem, hogy szandekosan szolt be. Nem vette eszre, hogy neked ez banto, ahogy te sem talalod bantonak, amit te mondtal neki. Erdekes, hogy te, mint ami a sziveden, a szadon szemely ugyanazt mastol nem tudod elfogadni...nem ertem.


Amugy meg senki sem szereti, ha a foztjet kritizaljak vagy neked hogy esne, hogy elhivod oket vacsorazni hozzatok mondjuk mikor bemutatod egymasnak a szuloket es az anyosod szolna be, hogy neki nem izlik? Meg az is mas, hogy valaki nem szeret x kajat vagy szereti, csak ugy nem, ahogy x szemely megfozi, mert ha a masodik, az igenis banto egy ilyen helyzetben.

2011. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Mikor kimentünk a konyhába, akkor kérdezte meg, hogy szeretem e azt a főzeléket... még csak nem is ültünk még asztalhoz, nem kóstoltam meg!

De mivel nem akartam megbántani, megkóstoltam és megettem amit kimerítettem. Nem kritizáltam a főztjét,hanem magát a főzeléket nem szerettem. Ennyi.

2011. febr. 17. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!