Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért húzzák le az emberek a...

Miért húzzák le az emberek a másikat, még az ismerőseiket is? Olyan pénzéhes az egész világ, mérhetetlenül elkeserít.

Figyelt kérdés

Nektek is vannak ilyen tapasztalataitok?


én már többedjére találkozom azzal, hogy elvégzek ismerősnek egy munkát, igaz nem ingyen, de elég jutányos áron. aztán épp akkor nincs nála pénz, ez még rendben is van, aztán szépen elfelejti, hogy végül is szívességet tettem neki. nem értem az egészet, ellenkező esetben nekem az az első, hogy igyekezzek kiegyenlíteni a tartozásom.

az még rendben, hogy idegenek igyekeznek lehúzni a másikat, de amikor már egy ismerős is, akkor az már messzire vezet. ennyire megváltozott a morál az utóbbi időben?


2011. febr. 4. 14:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
1000 ft-nál többet senkinek nem adok kölcsön. ennyit még kibír az ember, ha többet akar, akkor kérjen a banktól. nem vagyok szeretetszolgálat.
2011. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!