Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartjátok a Valentin...

Megtartjátok a Valentin napot, vagy sem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 11:31
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
mi megtartjuk vagyis nem ... csak elmegyunk vacsizni es ennyi ... 17/L
2011. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Mi már most hétvégén megtartjuk, mert legközelebb már csak utána találkoznánk.


21/L

2011. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
mi megtartjuk,de nem úgy hogy na akkor rózsa meg vacsi meg egy plüss szív a páromnak:D valószínűleg csak valami jelképes apróság és a szobámban leszünk a rossz idő miatt:P de szerintem ennyi bőven elég plusz én nem is vettem volna hisz úgy volt hogy ez hülyeség mire kiderült hogy ő vett valamit és olyankor már hülyén adja ki magát ha a másik nem viszonozza a párja szeretetét(tárgyban legalábbis;) )
2011. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem tartjuk, nem látjuk semmi értelmét.
2011. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert aznap hétfő lesz és mi hétköznap nem tudunk együtt lenni, mert én vidéken tanulok. De ha mégsem lesz órám hétfőn, felveszek egy szexi fehérneműt és abban lejtek elé:) de semmi extra szívecske-macika anyámkínja nem lesz, mert nem vagyunk ilyen típusok.
2011. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
nem, eddig se jutott eszünkbe.
2011. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nem. Az elsőt még megtartottuk, mert még egy hónapja se jártunk és egyikünk sem merte bevallani, hogy baromságnak tartja. XD Biztos, hogy fogok boldog valentin napot kívánni neki, de nem veszek semmit.
2011. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk valentin-napot tartani. Nekem ez inkább olyan ünnepnek tűnik, amit a boltok meg tudnak lovagolni. Őszintén, én néha már émelygek a sok piros-rózsaszín szívecskéktől a kirakatokban :-DD
2011. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nincs élettársam, úgyhogy nem tartom meg... : )
2011. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

mi nem tartottuk meg, de nem azért mert nem magyar ünnep, feleslges, mindegy hogy miért :)

de azért mielőtt divatból valentinnaputálók lesztek, legalább annak utánajárhattok hogy ez nem bolond amerikai ünnep. kezjdjük mondjuk ott hogy nem amerikai hanem olasz...

2011. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!