Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartjátok a Valentin...

Megtartjátok a Valentin napot, vagy sem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 11:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatunk elején megbeszéltük, hogy nem tartjuk. Én nagyon nem szeretem, a páromnak meg (férfi lévén) mindegy volt. 7 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok, és eddig még soha nem hiányzott.
2011. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

nem


kapok és adok máskor is ajándékot,nincs értelme most 3x annyiért megvenni

ez is olyan nap mint a többi

enélkül is szeretjük egymást elég sok éve:)

2011. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aznap délutánra már beszervezett valamit a párom. Annyit mondott, ha anyu vigyázna pár órát a babóra (ez minden vágya ugyhogy tuti) akkor aznap öltözzek ki szépen s elmegyünk sétálni, meg stizni egyet. a többi titok még. :)ez egy jó alkalom nekünk kicsit egymásra figyelni, kikapcsolódni.
2011. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Nem is talizunk aznap, én pedig megtiltottam, hogy egyáltalán vegyen nekem valamit. Kamu amerikai dolognak tartom.
2011. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%

nem nem nem tartjuk meg. mi is megbeszéltük h felesleges.. :D. meg szerintem azon napon nem is fogom látni :D szerintem gagyi ez a nap. bármikor lehet tartani romantikus vacsit, meglepit... ezen a napon meg nem is lenne meglepi mivel tudja h lesz valami. blőőőőő

L*-*

2011. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
Én vagyok a férfi tag a párosunkban és közösen megegyeztünk, hogy nem tartunk. És nem anyagiak és nem férfifigyelmetlenség miatt, hanem azért, mert nem vagyunk amerikaiak és végképp nem konzumidióták.
2011. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Csórók vagyunk, úgyhogy biztos nem veszünk egymásnak semmit, de azért egy "Boldog Valentin napot!" biztos kívánunk egymásnak.
2011. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%
Nem, és soha nem is tartottuk. Egész évben szeretjük egymást, és akkor lejük meg a másikat apró ajándékkal, amikor kedvünk tartja. Ehhez nem kell külön nap.
2011. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem. Egyrészt azért, mert nem látjuk értelmét, másrészt meg 15-én van az évfordulónk. Így mi inkább azt ünnepeljük. :)
2011. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!