Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan úgy érezzük a nővéremme...

Lassan úgy érezzük a nővéremmel széthull a család... Itt lehet lépni még valamit? Mi segithetne?

Figyelt kérdés
Édesapám beteg(meg tud dolgozni), de o az aki inkább melletünk van támogat dolgozik reegeltől-estig. Támogat az álmainkban, hagyja hogy felelősségteljes döntéseket hozunk, éljünk úgy ahogy szeretnénk(18-19évesek vagyunk a noverem es én)...Édesanyám mikor itthon van a nőverem(egyetemista) állandóan lövögeti vmivel (6 után ne menjen sehova mert sötét van, cirkuszol ha megy a barátnőjével valahova stb )Velem annyira nem érezteti, csak ha ideges, ilyenkor én vagyok a "pisis" aki fogjam be...nem nagyon jár el itthonról, barátaival sem. Apukámmal állandóan kötekedik, ha elmegy valahova, minenkiben keres valamit, közben meg eljátsza a tökéletes összetartó családanyát...Én szeretem őt és tisztelem is, de már nem tudjuk mit tehetnénk. valaki volt hasonló helyzetben?
2009. febr. 7. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerem a szitut. Lehet, hogy klimaxol a mama, azért ingerlékeny és köt bele mindenkibe. Ezt valahogy úgy képzeld el az idősebb nőknél, mint a gyerekeknél azt, amikor kamaszodnak, és nem lehet bírni velük. Türelem, túl lesztek rajta, addig próbáljátok némi humorral kezelni a helyzetet.
2009. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!