Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mirtill vagy Dorka a szebb név?

Mirtill vagy Dorka a szebb név?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 09:41
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Dorka szebb!

Nekem a Mirtillről a Harry Potter könyvekben szereplő "Hisztis" Mirtill jut eszembe, aki egy örökké zokogó, mindenen megsértödő szellem.

Ez olyan mintha vkinek a Teodóráról az ásványvíz ugrik be, pedig nekem ez a név nagyon tetszik.

2011. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Nagy Dorka Emese?

ez milyen?

2011. febr. 2. 15:33
 23/35 anonim ***** válasza:
Inkább a Dorka, az aranyosabb. A Mirtill-ről a hisztis mirtill jut eszembe, a harry potterből xD
2011. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
20%
Mirtill szebb...A Dorka gyerekes...
2011. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
20%
Én Mirtill vagyok :) Imádom a nevemet.
2011. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Dorka sokkal szebb, mint a Mirtill! (A Mirtillt a helyesírás-ellenőrző alá is húzza :D)


És a 01-31 10:01 válaszolótól kérdezném, hogy a Luca mitől furcsa név? OMG

2011. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

A Dorka Emese nekem tuti nyerő nagyon szép mindkét név, szívesen hívnám így a saját gyerekemet is, mert mind a két név már régóta tetszik :)!!!És szerintem nagyon jól megy a Nagy vezetéknévhez.

A Mirtilltől a hideg ráz, valamelyik Showder clubban volt a "Mirtill cicás" sztori valamelyik fellépőtől.Akkor hallottam először ezt a nevet, de hogy embernek is adják, azt most mondtátok először :O, szóval ez abszolút nem.

23L

2011. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Nem régen Én is itt kérdeztem hogy a Dorkáról mik a vélemények,mert nekem is nagyon tetszik régóta.Akkor nekem csak rossz véleményeket írtak,meg is vagyok lepődve hogy most milyen sokaknak tetszik.Nekem egyetlen dilemmám van vele,kicsinek tündéri,aranyos név,de felnőttnek egyenlőre egyáltalán nem tudom elképzelni.De lehet hogy 20-30 év múlva teljesen természetesek lesznek ezek a becézett nevek.Úgyhogy Én is Dorkára szavazok,édes,aranyos név,a Mirtill nekem olyan agresszív hangzású.
2011. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Dorka
2011. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

A Dorka aranyos :)

A Mirtill nekem vénkisasszonyos....bocsánat :)

2011. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!