Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvérek között 20 év korkülö...

Testvérek között 20 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Egész pontosan féltestvérek. Férjemnek van egy 18 éves lánya, gyerek nálunk talán 2-3 év múlva várható. Ekkora korkülönbséggel kialakulhat valamilyen testvéri viszony vagy inkább "pótanyuka" lehet az idősebb testvér?
2011. jan. 28. 18:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én 16, nővérem 20, öcsém 12 volt, amikor megszületett a félhúgunk... Most lesz 3 éves, és imádjuk egymást :)
2011. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Húgom és köztem 18 év korkülönbség van.

Öcsém és én köztem pedig 5...mikor kicsik voltunk mindig "öltük" egymást...de mostanra kezd összerázódni a kapcsolatunk :)

Uncsitesóm és a kisebbik húga között 26 év van...tény ők nem ismerik egymást,mert Amerikában született a húga.

Szerintem nem gond,h ha ilyen nagy a korkülönbség, végül is ha szeretik egymást akkor ez nagyon jó lesz a későbbiekben :)

2011. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Én 16 vagyok féltesóm 34... nem tudok visszaemlékezni olyan pillanatra,amikor tényleg jól éreztük magunkat együtt vagy akár csak egy jót beszélgettünk volna. Amíg kicsi voltam(8-9éves koromig) még el-eljátszott velem,de nagyon nem tudja leplezni,hogy nagyon féltékeny és ugye ez most már nekem is feltűnik... ami végülis érthető,ő csonka családban nőtt fel én meg nem.
2011. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
9%
Hát nemtudom,én apám friss hóbortjából született kölykeit igyse-ugyse tekinteném testvériemnek.. milyen érzés lehet szerencsétlen lánynak.
2011. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 18 éves öcsém, és egy 3 éves, 18 voltam mikor a féltestvérem( a kicsi) született, nagyon szeretem bájos egy kölyök, de sokkal szorosabb kapcsolat fűz a másik öcsémhez, túl lehet élni, kialakulhat, de sokkal másabb lesz, tényleg hasonló lesz egy pótanyuka szerephez, de ne ez legyen az első szempont 21L
2011. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A nővérem (aki csak apám lánya, nem anyámé, tehát szintén féltestvér) 23 évvel idősebb nálam. Mindig is jól megvoltunk, igaz, inkább olyan nagynéni-unokaöcs viszonyhoz hasonlított a kapcsolatunk, amikor még kiskorú voltam. Most már valóban testvérkapcsolat.
2011. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A nagylányom 17 múlt,amikor megszületett a húga(féltestvér).A kicsi 2 éves és amikor azt kérdezem,hogy kit szeretsz a legjobban?hát,nem az én nevemet mondja,hanem a nővérét!De a nővére is őt imádja a legjobban!Néha féltékeny is vagyok rájuk!

szerintem az sokat számít,hogy együtt éltek-e?Nálunk a közös életbe jött a kicsi.Mi együtt élünk és nem csak látogatni jön a nagy.Mindenbe beletanult:pelenkázott,etetett,fürdetett,altatott.Külön hóbortjaik vannak,amiket együtt csinálnak.

Nagyon szeretném,ha később is ilyen tesók lennének!

2011. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nővérem és közöttem kicsit több, mint 20 év korkülönbség van. Remekül kijövünk egymással, pedig ő akkor járt egyetemre, meg dolgozni, mikor én még kis totyogós voltam.


20/L

2011. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!