Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha kiderülne,...

Mit szólnál, ha kiderülne, hogy a 15 éves "gyerekednek" nem is te vagy az apja?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

nem örülnék,de megpróbálnám ugyanúgy szeretni mint eddig.

Ugyanis a gyerek erről nem tehet.

HA szét is mentek a pároddal,a gyerek akkor is téged fog apjának tekinteni,mert te nevelted.

2011. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Leülnék beszélgetni az anyjával, hogy fényt derítsünk arra, hogy is volt ez. Aztán le kellene ülni a gyerekkel is beszélni, hogy a vérségi kapcsolat kevesebbet ér, mint az, hogy eddig láttam felnőni, ott voltam az első lépéseinél és biztosítanám arról, hogy mindig is számíthat rám, és ugyanúgy az én gyerekem marad. Ez a legkevésbé az ő hibája és ezért nem lenne igazságos "kihúzni a talajt a lába alól".
2011. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Hogyan derül ki? Mert ez sem mindegy.


A gyerek erről nyilván nem tehet. Mint ahogy a 15 év is 15 év marad, amit együtt töltöttünk. Ez után már akkor is az apja maradok, ha genetikailag nem tőlem van. A nevelőapja. Ezt visszacsinálni nem lehet. A többi körülményről viszont nem írtál, így arra én sem tudok válaszolni.

2011. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Hát a párommal problémák lennének, de a gyereket ezután is ugyanúgy szeretném, szerintem ebben semmi nem változna
2011. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy világ törne össze bennem, a gyereket ennek ellenére szeretném de az anyját elküldeném a francba.
2011. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A kérdés csak elméleti. Például kiderülne egy vizsgálaton, hogy neked soha sem lehetett gyereked.

Én is azt gondolom, hogy nem a gyerekkel lenne problémám, de az anyjával annál inkább.

2011. jan. 28. 12:33
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

A gyerek nem attól egy spermiumtól lesz a gyereked (ha így lenne, mindenkinek lenne apja, és nem csak biológiailag), hanem attól, hogy felnevelted.

De a kedves mamával nem árt ilyenkor elbeszélgetni.

2011. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Na persze, tobb apuka kerdezne ezt, mert akkor mi van, kell gyerektartast fizetnistb. Ezelmik utan, szorosan jon az anyagi kerdesek.
2011. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálam nemcsak elméleti a téma.Elváltunk, nálam helyezte el a bíróság a leányzót. Felneveltem, huszonéves korában kiderült, az anyukája félre kefélt, onnét van a gyermek.

A kapcsolat teljesen megszakadt. Nem én szakítottam meg.

2011. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Férjem vércsoportját tudom, exnejét tudom, most a gyereké is kiderült. A két szülőnek nem lehet ilyen vércsoportú gyereke, de inkább hallgatok...
2011. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!