Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéne tisztelnem az...

Miért kéne tisztelnem az apámat, ha ő se tisztel engem?

Figyelt kérdés

Ha nem törődik velem, nem keres, eltűnik, mikor írok neki, hogy hívjon fel, akkor miért nekem kéne strapálnom magam? Nem tisztel engem, nem is szeret. Már elegem van, hogy mindig azzal próbál hárítani, hogy én is leszarom őt, mikor én vagyok az, aki ír neki folyton, hogy boldog szülinapot/karácsonyt stb, ő meg nem küld még egy képeslapot se semmilyen alkalomra. Milyen ember az ilyen?

17/L


2011. jan. 27. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te se küldj neki semmit se szülinapra, se karácsonyra! Nem érdemli meg az ilyen ember...
2011. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, csak anyu szerint így tudjuk elérni, hogy lelkiismeretfurdalása legyen..mert karácsonyra se küldött semmit, pedig én írtam neki, aztán anyu mondta, hogy küldjek neki egy újéves képeslapot, hogy magába nézzen egy kicsit.
2011. jan. 27. 19:31
 3/4 tetris ***** válasza:

Ez az ember nagyon jól tudja, hogy egy sz.r apa, és csak hárítja magától a felelősséget azzal, hogy téged hibáztat. Nem neked kellene pedáloznod, hogy legyen kettőtök között vmi kapcsolat, hanem neki. De ha erre neki nincs igénye, akkor hagyd a csudába.

Majd bánni fogja, hogy elengedte a kezedet, amikor majd egy vén fószer lesz, és senki sem akad majd, aki egy pohár vizet adjon neki. De meg is érdemli, hogy így járjon.

Én biztos, hogy nem kedveskednék neki semmilyen ünnepi koszöntővel, ha ő meg a füle botját se mozdítja.

2011. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se mondanám, hogy teperj, de azért gondolj rá szeretettel esetleg részvétel, hogy ilyen szeretet nélküli ember. Figyelj, vajon miért ilyen? Ki nevelte fel, és hogyan? Vannak akik csak a pénzre hajtanak, azt hiszik csak annyi az élet. Őket csak sajnálni tudom. Neked nem kell utánoznod ezt. Ha nem küldesz képeslapot, nem baj. De csak jó gondolatokat gondolj, mert ellenkező esetben a te szíved is megkeményedik.
2011. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!