Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyapámnál nagyobb gyökér...

A nagyapámnál nagyobb gyökér létezhet vajon?

Figyelt kérdés

5 éve találkoztam vele utoljára, azóta nem is volt kíváncsi rám, pedig itt lakik 2km-re. A húgom most 5 éves, életében 1-szer látta, amikor megszületett, nem is érdekli. Az unokatesóimnak most vett 1 házat, de én egész életemben semmit nem kaptam tőle... Mégcsak fel se hív soha a szülinapomon, névnapomon, soha, szerintem aztse tudja mikor van. Az élettársa nevére iratta az egész vagyonát, tehát mi, a rokonai semmit nem fogunk belőle kapni. Az élettársa 30 éves fia is ott lakik nála, nem dolgozik, nem csinál semmit csak fekszik egész nap, ráadásul drogos, börtönben is volt, priuszos, de ő a nagyapámnak az etalon, a szent ember... Aztán az élettársa unokáját is ő istápolja egész nap, laptopot, meg mindenféle drága dolgot vesz neki, ő megy érte a suliba mindennap, meg a háza televan az ő képeivel... Most 70 éves, lehet h nemsokára meghal aztán nem érdekli, hogy nem látja az unokáit soha. Én a temetésére se mennék el ha meghalna szerintem, mert már nem tekintem rokonomnak...



20/F


2011. jan. 27. 18:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként a 2km neked is annyi mint a papádnak...
2011. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Erre megint csak a hugomat tudom írni... Ő hogy tegye meg a 2km-ert?
2011. jan. 27. 19:48
 23/30 anonim ***** válasza:
46%
Talán azért nem kíváncsi rád, mert nem az embert látod benne, hanem a pénzt és az anyagiakat. Olvasd vissza, amit leírtál... az egész arról szól, hogy semmit nem kaptál, bezzeg mások.. 20 évesen szánalmas ez a gondolkodásmód. 24N
2011. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
55%
Én megértem miről beszélsz. Szerintem az embernek akkor is a saját gyerekei és unokája legyen az első, akármilyen is, ne pedig másé. Egyébként érdekes, hogy a kérdezőt hibáztatjátok, amiért nem látogatja a nagyapját. Kiderült, hogy a többi unokájával is ilyen a kapcsolata a nagypapának. Most akkor mindenkiben van hiba, és a nagyapa a tökéletes? Nem inkább fordítva?
2011. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
62%

"Erre megint csak a hugomat tudom írni... Ő hogy tegye meg a 2km-ert?"


Viszed magaddal.

2011. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nagy az isten állatkertje... benne a közepében pedig a nagyapád... nem látod? Lentről integet neked... azt ajánlom oda se nézz, mert a vigyorgó képe még elvakít.
2011. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
62%

egyik válasz: Egyébként a 2km neked is annyi mint a papádnak.


A kérdező kommentje:

Erre megint csak a hugomat tudom írni... Ő hogy tegye meg a 2km-ert?


hát nem is azt mondtuk, hogy a húgod mennyen el hozzá....

2011. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
De viszont azt igen, hogy mér nem mi megyünk hozzá?
2011. jan. 27. 21:29
 29/30 anonim ***** válasza:

Itt az egyetlen probléma az, hogy Te nagyon féltékeny vagy azokra , akiknek a papád ad!

Az egyetlen megoldás az lenne, ha félre tennéd a haragod és a büszkeséged, és átmennél hozzá!

Ezeket a kérdéseket nem itt kell feltenni , hanem a nagypapádnak!

Te saját magad mondtad, hogy itt van 70 éves és szinte nem ismeri az unokáit!

Erről nem csak Ö tehet, hanem Ti is!

Menjetek át hozzá, mutasd meg, hogy milyen felnött vagy,beszéljétek meg a dolgokat!

Tudod Én örülnék, ha a papáim még mindig élhetnének,az egyiket nem is ismertem mert mikor Én megszülettem Ö már sajnos nem élt!

A másik papámat nagyon szerettem!

Ahogy megérett egy szem gyümölcs, már hozta is nekünk!

Nagyon sokat vigyázott ránk.

Ha Mi nem mentünk akkor Ö jött ki hozzánk.

Mikor meghalt 2 hétig nem beszéltem.

A mai napig nagyon sokszor szügségünk lenne rá!

Menj el hozzá, besszéljétek meg a dolgokat, nem hiszem el, hogy ennyire rossz ember, mint ahogy itt vázolod nekünk!

Gondolom nem egyszerű elviselni, hogy az "idegenek" akik még csak nem is a rokonai szinte mindent megkapnak tőle, Ti meg semmit, de éppen ezért kell megbeszélni, hogy ez a helyzet miért is van így!

Biztos nagyon örülne, ha csak úgy betoppanátok a hugoddal együtt!

Egy próbát megér!

2011. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha mondjuk jövő hétvégén kézen fognád a kislányt és ketten szépen átsétálnátok hozzá? És akkor esetleg a szádat is kinyithatnád és elbeszélgethetnél vele, mi az oka annak, hogy befulladt a kapcsolattartás? Ez eszedbe se jutott, csak itt gyökerezed a nagyapádat, ami mellesleg egy 20 éves fiatalember szájából tiszta szégyen! Fikázzák egymást az emberek, kölcsönösen egyik a másikat, de hogy kommunikáljanak és megbeszéljék a problémát, na azt nem! Ez az igazi gyökérség!

25 N

2011. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!