Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyapámnál nagyobb gyökér...

A nagyapámnál nagyobb gyökér létezhet vajon?

Figyelt kérdés

5 éve találkoztam vele utoljára, azóta nem is volt kíváncsi rám, pedig itt lakik 2km-re. A húgom most 5 éves, életében 1-szer látta, amikor megszületett, nem is érdekli. Az unokatesóimnak most vett 1 házat, de én egész életemben semmit nem kaptam tőle... Mégcsak fel se hív soha a szülinapomon, névnapomon, soha, szerintem aztse tudja mikor van. Az élettársa nevére iratta az egész vagyonát, tehát mi, a rokonai semmit nem fogunk belőle kapni. Az élettársa 30 éves fia is ott lakik nála, nem dolgozik, nem csinál semmit csak fekszik egész nap, ráadásul drogos, börtönben is volt, priuszos, de ő a nagyapámnak az etalon, a szent ember... Aztán az élettársa unokáját is ő istápolja egész nap, laptopot, meg mindenféle drága dolgot vesz neki, ő megy érte a suliba mindennap, meg a háza televan az ő képeivel... Most 70 éves, lehet h nemsokára meghal aztán nem érdekli, hogy nem látja az unokáit soha. Én a temetésére se mennék el ha meghalna szerintem, mert már nem tekintem rokonomnak...



20/F


2011. jan. 27. 18:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem tekinted rokonodnak, akkor ne is várj el tőle semmit se, csinálj úgy, mintha nem is létezne.
2011. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
63%
Mi lehet az oka annak, hogy nem kíváncsi rátok? Gondolom a szüleiddel lehet rosszban.Nagyapád ritka gyökér ember, de vannak még nála is rosszabbak..
2011. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nincs velünk rosszban, egyszerűen nem kíváncsi ránk ennyi, csak az idegenekre, akik kihasználják...
2011. jan. 27. 18:28
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
esetleg nem lehet hogy azért nem foglalkozik veletek, mert az ő fia vagy lánya (úgy értve, hogy a te apád vagy anyád) -val is olyan volt a kapcsolata vagy hogy akkor a te anyád vagy apád egy olyan párt választott magának, ami neki nagyon nem teccik, és amiből születtél te, és ezért van ez? vagy vmi ilyesmi?
2011. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy leírod, abból az derül ki, hogy ajándékoz a többieknek, szóval nem smucig és irigyen gyűjtöget. Lehet, hogy azért, mert ők tesznek is érte valamit, nem csak azt lesik, hogy mit adhatna nekik az "öreg"? Te hányszor látogattad meg, hányszor beszélgettél vele, hányszor segítettél neki bevásárolni, hányszor segítettél neki a ház körül?
2011. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
61%
Ezek az öregek....egy ideig nagyapámnak kedvenc unokája voltam. Aztán összezörrent anyámmal(megjegyzem, anyámnak 110% igaza volt), és azután már csak az élettársa nevelt unokáival foglalkozott. Pf.
2011. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
49%

A kapcsolatoknak az alapja nem a penzrol szol, s lehet az rokon vagy barat, esetleg szuloi.

A Nagypapad gondolom, hogy a szuleiddel nem tartotta a kapcsolatot, tehat koztuk mar valami megromlott, s ezert nem talalkoztok Vele.

2011. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Akiknek házat vett azok sincsenek vele jóban, csak nem dolgoznak, aztán az utcára kerültek volna, de a házat se nekik vette, mert az élettársára iratta a haszonélvezetet, és őket se látogatja, meg se ismerte őket, mikor találkoztak...
2011. jan. 27. 18:33
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, nekem is úgy tűnik hogy ő a lelkét is kiteszi a választott családjáért, elfogadva hibáikat.. Itt valami komoly dolognak kell a háttérben lennie, amiért nem titeket tart családjának. Amúgy minden éremnek két oldala van.. Biztos ő sem szent, de nektek ugyanúgy kötelességeitek lettek volna vele szemben. Mindenesetre ha már megszakadt a kapcsolat, akkor én teljesen természetesnek tartom, hogy azokat támogatja és azok örökölnek utána, akik vele vannak élete során.
2011. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
60%

A legnagyobb gyökeret itt láthatod, de a föld sajna takarja xD :)))


[link]


A nagyfaterodról meg annyit hogy ez a tökéletes példája, annak hogy egy nő (élettárs) hogy el tudja csavarni az ember fejét.

2011. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!