Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözéskor te mit...

Összeköltözéskor te mit vittél magaddal?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoknak a válaszát várom,aki a szülővel/szülőkkel együtt élő párjához költözött?Nyilván van egy berendezett ház mindenféle háztartási kellékkel.Mi az amit vittél magaddal?pl nekem van ágynemű,huzatok,pár háztartási gép stb.,de ezek a pároméknál is vannak vigyem vagy ne?
2011. jan. 27. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a párodtól, illetve a szüleitől kérdezd meg. Mert lehet, hogy odaviszed, és megsértődnek... de az is lehet, hogy jól jönne, ha vinnél ilyesmiket. Erre itt nem lehet jó tanácsot adni így.


Kérdezd meg udvariasan, hogy miket vigyél magaddal, és a párod anyukája nyilván örömmel segít ebben majd, és még értékelni is fogja, hogy kikéred a véleményét. :)

2011. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én önáló albérletben lkatam már jó pár éve mire párom elhatározta hogy hozzám költözik,a ruháit,a szgépét,a könyvei egy részét hozta csak,meg pár apróságot...

mondjuk ő alapból nem is vett semmi olyat ami tudta h nekem már van,vagy ha vett6kapott,alapból nálam kötött ki (anyukája is direkt mindig ugy vett ajándékot,hogy használati tárgy és kettőnké)

Bár ő pasi,nem is gondolta soha hogy neki otthon legyen külön turmixgépe vagy bármi:D

2011. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Én nem költöznék a szülőkhöz az tuti.

Nem bántásból mondom, de ha össze akartok költözni, akkor azt miért nem ti KETTEN teszitek?

Ezért nem is tudom, hogy mit vinnék, mindent kínosnak éreznék.

2011. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért nem ketten fogunk lakni,mert van egy ház,ami elég nagy,és a páromé.Úgy alakítgatta,olyanra csinálta amilyenre szerette volna,tehát sok pénzt ölt bele.A másik,hogy ott van a műhelye,ahol dolgozik,mert autószerelő.A harmadik pedig az,hogy a mai világba bérelni egy lakást mikor van hova menni elég nagy luxus,pláne még be is rendezni.
2011. jan. 27. 10:38
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk úgy volt, hogy amikor még csak feljárogattam hozzájuk, akkor mértem fel hogy mi van és mi nincs. Aztán, amikor felmerült, hogy költözzek oda, vittem ágyneműt, törölközőt. A konyhai eszközeimet édesanyámnál raktározom. De jól gondold meg, hogy tényleg oda akarsz-e költözni, mert a mi kapcsolatunk anyósom miatt kezd tönkremenni :-(
2011. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
én vittem egy ágynemű garnitúrát,saját holmimat(ruhák,ékszerek könyvek)meg vittem az egyik kis komódomat mert szekrény hiányába lettünk volna.
2011. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Háztartási gépet semmiképp ne vigyél, kivéve ha van olyan, ami nekik nincs. Ágyneműhuzatot csak akkor érdemes, ha mondjuk van egy nagyon szép, két személyeseed.

Alapvetően vidd a ruháid meg a géped, aztán 1-2 hét múlva meglátod, mi az, ami még kell.

2011. jan. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Bár én már külön éltem és a férjem költözött ide,első körben a személyes cuccait hozta csak (ruhák, férfi pipere, könyvek, iratok, stb). Aztán ha valami elromlott nálam, neki meg volt olyan gépe, akkor azt áthozta. Így lett új kávéfőző, nyomtató (bekrepáltak). Most a hifi van soron, mert úgy szól, mint a mesében, hol igen, hol nem...

Gépekből egyedül a laptopok vannak külön, mert mindkettőnknek munkaeszköz és harapok, ha az enyémen valaki átállít valamit. A nyomtató az enyémre van telepítve, ha valamit nyomtatni szeretne, átküldi a linket vagy csatolt file-ként az anyagot és kinyomtatom. Illetve van felhasználóija, akkor átlép abba.

2011. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Mindegy mit viszel, az nem fog változtatni a tényen, hogy te laksz az ő házukban.

Alapdolgokat vigyél, semmi mást.Hacsak nincs egy fél ház értékű tévéd, vagy mikród.

2011. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekik van az is:)köszi a sok segítséget!
2011. jan. 27. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!