Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Én reagálom...

Mi a véleményetek? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem vagyok egy féltékeny típus, de van egy lány, aki minden fiúra hajt, ha tetszik neki ha nem. Tudom, hogy vannak ilyen típusok, de a barátomra is hajt. Vagy nem is az, hogy konkrétan hajt, de így odamegy hozzá, teszi az agyát, idegesítően röhögcsél, valamiért mindig hozzáér stb.. Mindhárman osztálytársak vagyunk, de az, hogy járunk titok, lassan 10 hónapja (hülye osztályunk van ezért titkoljuk). A lényeg, hogy ez engem baromira idegesít a lány is, meg a barátomban az is, hogy nem képes egyszer sem nemet mondani neki, vagy hogy bocsi most nem érek rá, vagy legalább néha egy kicsit lehetne vele bunkóbb. Az is zavar, hogy eleget foglalkozik velem, de van mikor látja h baj van, de pont ezzel a lánnyal beszél és nem mondja azt neki, h bocsi most odamegyek xy-hoz, meg hogy ne mellőzzön engem miatta olyan sokat. Nagyon elszomorít a dolog...
2011. jan. 26. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan elmondhatnád a barátodnak, h ez zavar téged. Minden kapcsolat alapja a kommunikáció. Lehet h azt hiszi, h neked ezzel semmi bajod.
2011. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy megőrülök a lánytól, csak azt nem, hogy akkor nyugodnék meg igazán, ha egyszer nemet mondana neki. Nem kérnék ezzel sokat?
2011. jan. 26. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor mondd meg neki. És szerintem nem akarsz sokat. :D
2011. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem nagy kérés. De miért kell egy 10 hónapos kapcsolatot titkolni egy osztálytárs miatt?

Amúgy a lányt nem hibáztathatod, bármilyen is, mert nem tudja hogy te jársz azzal a sráccal. Esetleg megpróbálhatnál vele összebarátkozni, azzal az indokkal, hogy úgyis olyan jóban van a pároddal, és bizalmasan megosztani vele, hogy ti együtt vagytok.. Persze csak ha nem fecsegős fajta.

2011. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg van rá az okunk, hogy titkoljuk. Tudom, hogy nem a lányra kéne haragudnom, de ez, meg hogy minden fiúval flörtölget engem nagyon zavar. Én nem ilyen típus vagyok. Egyébként ha beszélgetek vele egész jól kijövünk egymással. Mondjuk a lényeg nem ez, köszönöm a válaszokat, azt hiszem a következő ilyen alkalommal beszélni fogok a barátommal.
2011. jan. 27. 17:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem egy osztálytárs miatt titkoljunk, hanem úgy unblock.
2011. jan. 27. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!