Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor amikor...

Mit csináljak akkor amikor fel jön az apám a házba és már el vált anyámtol és mindig el kezd enni meg minden .. ?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 18:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
hát tudom egy kis kaját nem sanálok DEE IGAZAD VAN :(:)
2011. jan. 26. 18:19
 12/22 Korzika : ***** válasza:

de meg is szivathatjátok, esetleg, ha tudjátok, h mikből szokott enni, akkor valami ugyanúgy kinézőt tegyetek oda, aminek rossz íze van (de nem mérgezőt!!), vagy ilyesmi.

vagy pl. kókuszgolyó közepébe tegyetek összegyűrt alufóliagolyót, azt azokba fog beleharapni.


gyerektartást fizet egyébként?


vagy ha annyira autokrata, hogy a korával jön elő, odahívhattok egy nála idősebbet, aki megmodja neki, hogy ne lopkodjon.

2011. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hogy megy be? Beengeded vagy van kulcsa? Ha van kulcsa, az szomorú, mert gondolom nektek sincs kulcsotok az ő lakásához. Anyudnak kéne ezt megoldania, végül is ebben az esetben az ő pénzén élősködik azzal, hogy állandóan eszik nálatok.
2011. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
hát.....anyám a jővő héten le cseréli a szárad és nem tud majd be jönni de amugy csak az apám persze de csak nem akkarok vele élni.Egyszer majdnem bele haltam az idegeségbe
2011. jan. 26. 18:24
 15/22 anonim ***** válasza:
Igen, az apád, de szomorú, hogy azért megy hozzád, hogy zabáljon, nem azért hogy téged lásson. Kihasznál.
2011. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Éppen a zárcserét akartam javasolni. Ha már elváltak a szüleid, és nem laktok együtt, nem is értem h hogy van képe csak úgy odaállítani, h helószia, jöttem enni. Anyukád esetleg nem tudatta még vele, h nem neki készít kaját, hanem saját magatoknak?
2011. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Korzika : ***** válasza:

pont amiatt nem kéne,. hogy visszaéljen veletek hogy az apád...


az elég gáz, hogy csak úgy bemászkál hozzátok...

2011. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
hát...amugy holnap megy ki németbe :) de anyám nem fogja be engedni és addigra le cseréli a zárat :) mer amikor vissza jött németből akk or el gépezte de az ő dolga lesz mer már lesz másik zár és ott lesz neki a fél milla :):)
2011. jan. 26. 18:29
 19/22 anonim ***** válasza:

Ó igen.Mégiscsak az apja,meg majd bánni fogja,meg most csak egy tál ebéd,holnap meg minden.

Az,hogy az apja az nem jogosítja fel mindenre.És akkor ha 45 éves?Akkor mi van?Mit tud felmutatni azon kívül,hogy megutáltatja magát a családjával és csak ennyit tud mondani a gyerekének.Ez kb ugyanaz mint amikor azzal jönnek,hogy megszültelek,felneveltelek,most törlessz!Ja!!!Az,hogy idegbetegségben nő fel az ember az nem számít?És még sorolhatnám.

2011. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

figyelj! ha a szüleid elvältak,az csak egy dolog,ha a häzba neki is van tulajdonrésze akkor nem zärhatod ki.ha meg nem randaliroz,nem piszkäl téged csak simän eszik,

akkor birjad még egykicsit,ha elmegy..ne väljatok el haraggal,jobb a békesség ..hidd el !

függetlenül attol,hogy anyuddal milyen lett a viszonya,annak a pontos hättereét nem ismerheted !!

2011. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!