Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyám megcsalja...

Mit tegyek ha anyám megcsalja az apámat?

Figyelt kérdés

Mondhatnám azt is h rossz helyen voltam rossz időben...:/

Először üzeneteket találtam,amik egyértelműen bebizonyítoták,mi a helyzet...Aztán végül kimagyarázta anyám és hihetetlen módon az üzenetek elrűntek..(másodjára már direkt mentem bele,elsőre véletlen volt,ahogy beléptem a menübe,rögtön a bejövö sms-ek jöttek be,csak nem vettem észre és rányomtam és akk láttam az elejét...persze h akk már kíváncsi voltam...:O)

aztán msn-en is beszélgetett egy másik férfival szexuális szokásaikról,és h mikor hol és mit csináljanak,majd egy későbbi msnbejegyzésben a második szeretőről is szó esik(akitől az sms-eket kapta)

mindeközben apám külföldön dolgozott,a kapcsolatuk megromlott,néhol érthető módon...

nem igazán akarok beleszólni,mert nem az én dolgom,de nem bánnám azt sem ha külön válnának....nem igazán vagyok családszerető,az anyámat ki ne állhatom,szóval nem érint meg csak érdekelnének a válaszok,h ki mit gondol erről a helyzetről.

köszi előre is

16L


2011. jan. 26. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ne tegyél semmit sem. Nem a te életed, hanem az övék. Neked sem esne jól, ha anyád olvasgatná a TE saját, privát dolgaidat. Ha pl. Lacival járnál, és Józsival a szexről msnezgetnétek, neked is rosszul esne, ha anyukád beleütné az orrát, és elakarná mondani Lacinak. Szóval vágod? Apudnak is biztos van valakije ha külföldön melózik, lehet hogy anyud már tud is róla, és ezért csinálja. De ha ez mégsem így van, akkor apud így járt. De egy biztos, ne üsd bele a nózid.
2011. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmnél is hasonló volt a helyzet. Aztán ott végülis kiderült,h a szülei nyitott házasságban éltek,vagyis külföldön az apjának is van valakije,és itt az anyjának is. Elég könnyen felfogta.Ha velem történne ilyesmi valószínű nem beszom.Ha egyszer két ember szereti egymást,akkor várni is tud,és nem kell egy szex partner néhány alkalomra....De ez az én véleményem.Szerintem kérdezz rá Anyádnál a dologra...
2011. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát nem is tudom, ez elég komplikált dolog. Elvileg nincs jogod ebbe beleszólni, de ha nagyon zavar (és valóban nem szép dolog ilyet csinálni), akkor beszélj anyukáddal, hogy döntse el, mit akar. Ha Apukád fontos számára, akkor fejezze be ezt a másik férfival, és próbálják meg közösen ismét, vagy ha nem, akkor mondja meg Apukádnak, hogy ez nem megy így tovább, de ne csapja be folyamatosan, akkor már inkább váljanak el békében. Ha téged nem zavarna, akkor ez nekik is könnyebb lenne, mert sok helyen az a gond, hogy a gyerek miatt nem tesznek meg lépéseket...Szerintem ne szólj bele, de ha nagyon idegesít, akkor beszéld meg anyukáddal ezt a dolgot, és a többit bízd rá, lehet, hogy szégyellni is fogja magát, ha rájön, hogy te tudod. Most így hirtelen ez a gondolatmenet jött :)
2011. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az elsőnek is igaza van, valóban nem szép dolog az sem, hogy titokban elolvasod az ő dolgait. A véletlen az egy dolog, de másodszor már direkt :) (Gondolom, hogy megbizonyosodj:) )
2011. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szegény ezt megszenveded!

Hidd el azt hiszed nem visel meg, de nem ártana kibeszélned ezt egy pszichológussal, ami egyszerűbben összehozható, mint gondolnád, mert a későbbi kapcsolataidban ez meg fog látszódni.

Mindeközben mind emberek vagyunk, tele hibákkal, a szüleid is. Biztos te sem leszel tökéletes szülő, bár mind azt hisszük, azok leszünk!

NE MONDD, HOGY KI NEM ÁLLOD ANYUKÁDAT!

Rengeteg mindent feláldozott, hogy legyél egyáltalán, akármilyen is, felnevelt, de, ha mást nem, hát kihordott és megszült.Ez nem azt jelenti, hogy ezért bármit megtehet veled, de legalább is örök hála érte!( bocs, amióta tökéletlen anyukává váltam, ez a téma mélyen érint)

Nálam nevelőapa volt, sok veszekedéssel, az se volt jó.

Nehéz erre mit mondani, ez van, ez az ő életük. Próbálj meg beszélni vele róla.

Sajnálom!

2011. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szép dolog ide vagy oda, nekem első dolgom lett volna elmondani.

Tudom, hogy sokan nincsenek velem egy véleményen, de én szeretem mindkét szülőmet és egyiknek sem hagynám,hogy megalázza a másikat, főleg nem úgy, hogy én tudok róla és nem szólok. A haveromnak is szólok, ha a párját mással látom, pont azt az embert ne figyelmeztetném,akit a világon a legjobban szeretek?

Már régen elmondtam volna, az én szemem előtt nem aláznak meg senkit.

2011. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!