Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs kedvem már a férjemhez:-...

Nincs kedvem már a férjemhez:- ( szeretem de csak mint embert. Elmult a szerelem a szex és a folytonegyüttlevés nem hoz már lázba. Vajon ez változhat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 20:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%

"egy idióta.csak feküdni bír sose megyünk sehova nyaralni is öszerinte minek.."


Hát garatulálok, ez nagy szerelem lehetett.....

Az ilyen nőtől, mint Te óvjon az Isten mendenkit!

Majd megtalálod a nagy Ő-t, az "igazi férfit", aki ugyan hurcolja a seggedet nyaralni, de félrekúr, lenéz, iszik és ha beszólsz, még jól be is takar.

A hozzád hasonlóknak és sajnos sokaknak ez a típus jön be.

2011. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
válj el. jobb lesz mindkettőtöknek.
2011. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

Micsoda életek vannak...

14 éve vagyok a férjemmel, de szeretjük egymást szerelemmel a mai napig.Nem utálom, nem idiótázom le, imádom vele a szexet, és még nyaralni is járunk:)

Össze se kellett volna házasodnotok, az ilyen meggondolatlan lépések miatt van annyi csonka család, meg elvált ember.

2011. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem más minthogy túl jó a dolgod, sokan álmodnak eféle nyugis kapcsolatról,házasságról. Feleségem félre ment, gondolom túl langyos volt neki a házasságunk, ott akartam hagyni de súlyos beteg lett és vele maradtam. Gyülöltem hogy megcsalt, de segitettem neki mindenben. Jelenleg napjai vannak hátra, és beleörülök a gondolatba hogy nem lesz mellettem,és a kisfiammal a továbbiakban. Hiába gyülöltem mégis őrülten fog hiányozni nekem. Becsüld meg jobban a házasságodat,dobd fel te ha kell,mikor mindezt elbukod akkor jössz rá milyen jó sorod is volt.
2011. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%

Hmmm,ez a soha nem megyünk sehova,most ez azt jelenti, hogy extra helyekre..mert nem mindegy.

Nekem az első pasim volt iylen, a kapcsolat az nála annyiban valósult meg,hogy szexeltünk, és tényleg soha nem netünk sehova. Két és fél év alatt összesen kétszer mentünk étterembe. És tényleg más nem volt.Se egy séta a városban, se egy mozi, korizás, semmi!!!! Ő ténylege gy idióta volt.

Igenis fontos, hogy a pároknak legyenek közös programjai, ha más nem, hát hogy elmenjenek ide-oda sétálni, beülni egy cukrászdába, vagy valami.Ingyenes koncertet keresni nyáron,stb.

És ha tényleg nem bírod, akkor válj el. De előbb próbáld vele megbeszélni. Próbál akár külső segítséget is igénybe venni. Amennyiben nem segít semmi...majd lesz másik párod!

2011. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Amikor megismerkedtetek már tudhattad, hogy milyen ember. Tedd a szívedre a kezed és kérdezd meg magadtól: "Minek mentem hozzá ehhez a férfihez, mit szerettem benne és az amit szerettem az most is meg van-e benne?"

Ha erre a kérdésre igennel tudsz felelni, akkor még van esély. Próbáld újra azokat a dolgokat figyelni benne, amiket szerettél. Senki se tökéletes. Egy újabb pasi lehet mozgolósabb lesz - de ahogy előttem már írták - lehet hogy lesz más hibája: pl csajozik.


De, ha nem tudsz benne semmit, amit szerettél vagy szerethetnél, és csak a hibáit látod, akkor jobb, ha újrakezded az életed, immáron több ésszel.

2011. jan. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
7%
Egy unalmas tuskó a pasid. Nem csodálom, hogy elkedvtelenedtél! persze az unalmas tuskó pasik fognak lepontozni, mint a 80%-os válaszoló.
2011. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
11%

"Hát garatulálok, ez nagy szerelem lehetett.....

Az ilyen nőtől, mint Te óvjon az Isten mendenkit!

Majd megtalálod a nagy Ő-t, az "igazi férfit", aki ugyan hurcolja a seggedet nyaralni, de félrekúr, lenéz, iszik és ha beszólsz, még jól be is takar.

A hozzád hasonlóknak és sajnos sokaknak ez a típus jön be."



Kedves unalmas tuskó válaszoló!

A nőknek nem jön be az iszákos verekedős pasi.Egy szemét pasi is lehet unalmas, sőt azok nagyon is azok. Nincs köze a kettőnek egymáshoz!

Unalmas faszi is fetrenghet egész nap vagy kocsmázhat. A normális pasi is lehet imádnivaló, hűséges és kiránduláskedvelő, vagy legalább legyen benne egy kis élet!

2011. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
kúrjál össze-visszaDmindenki titokban úgyis ide jut:)))szeretem-nem szeretem,ehhh,bohóság.TÉRDELJ,SZUKA,NYELJD AHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAA
2012. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!