Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van lelkiismered furdalá...

Miért van lelkiismered furdalásom?

Figyelt kérdés
Megtaláltam egy régi Hupikék törpikék kazettámat amit kiskoromban nagyon szerettem és annyira lelkiismeret furdalásom lett :S Eszembe jutottak azok a régi szép idők amikor még anyummal nagyon jóban voltam és mindig puszit adott amikor hazajött stb. Most meg szarul tanulok (3,4-es félévi átlag) Naponta sportolok, anyummal elhidegültünk egymástól... nagyon szarul érzem magam :( Kb azon agyalok hogy felakasztom magam.... úgsincs értelme élni :( egy kuka vagyok :'(
2011. jan. 25. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Ugyan miért lett lelkiismeret furdalásod attól, hogy megtaláltad a kedvenc kazettádat? Igazad van! Kösd fel magad, igy biztosan örök fiatal maradsz! Valakinek nem kell öngyilkosnak lennie, valakit megölnek, akik szerették az életet! Te miért nem tartozol ezek közé, akik szeretik az életet?
2011. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tisztában vagy a lelkiismeret furdalás fogalmával?
2011. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda édesanyádhoz,öleld át,és mondd el neki,hogy mennyire szereted. Szeretnéd,ha ismét jó kapcsolat lenne köztetek. Beszéljétek meg az esetlegesen felmerülő problémákat...ez mégis csak egyszerűbb és jobb megoldás, mint az öngyilkosság,nem?
2011. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha valamit nem szeretsz az életedben azon változtass. Ha zavar, h nem jól tanulsz akkor gyerünk, ülj le tanulni, hozd ki magadból a legtöbbet. Anyukáddal meg hozd rendbe a kapcsolatodat. Mond el neki, amit érzel, beszélgess vele, engedd be az életedbe. Ezeken a dolgokon csak te tudsz változtatni. Az meg nem megoldás, hogy felakasztod magad.
2011. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad ilyenre gondolni drága!!!!!!

Tedd jóvá anyuddal a kapcsolatodat,vegyél neki 1 virágot,és egy kártyát: Ne haragudj.

2011. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam kimutani soha, hogy mit érzek. Sajnos Anyum sem. Vettem egy kis könyvet; "Szeretlek, Anyu" és letettem a párnárája amíg fürdött... Nem jött be aznap este, hogy köszönöm, én is szeretlek. De hallottam, hogy sír... Másnap csak annyit mondott, hogy köszönöm. Aztán csak beszélgettünk mindenről. Mindenféle simsem dolgokról. És egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Tedd meg az első lépést, hidd el, megéri.

(Később kiderült, hogy attól félt, hogy nem jó anya, és azért távolodunk el egymástól. Szóval, ha úgy érzed, ne habozz kimutatni mit érzel :) )

2011. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemrég láttam én is a hupikék törpikéket angolul, és annyira idegesítő cérna hangjuk van(főleg a vörös hajú minitörp lánynak), hogy én is elgondolkodtam az akasztáson. Kedves kérdező lány: a jegyek semmit sem számítanak, mert úgyis azok kapnak állásokat, akiknek van ismerősük, aki beszervezi őket. A többiek mobilokat gyártanak, vagy hamburgert sütnek. Ezen tehát ne aggódj.

Ha pedig javítanád a kapcsolatod anyukáddal, akkor menj oda hozzá, kérdezd meg, milyen napja volt, ajánld fel neki, hogy segítesz ebben-abban, és közben beszéljétek meg a napi dolgokat. Mindezt naponta, rendszeresen. Mutass érdeklődést a dolgai iránt.

2011. jan. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!