Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit tegyek?

Farkasölő Edmund kérdése:

Segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyedül nekem nincs a családban mobilom, és most már azzal fenyegetnek a kedves családtagok, hogy vesznek nekem is egyet. Nekem nem kellene, de ők nagyon szívóskodnak, hogy legyen. Mi a francot tegyek?
2011. jan. 25. 12:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ha van mobilod.Sosem tudhatod,hogy mikor kell segítséget hívnod az utcán,utazás közben,stb. vagy valami sürgőset elintézni,ha nem vagy otthon és nincs a közelben telefon.Mindenképp pozitív dolog.Ha meg zavarna,hogy az utcán csörömpöl,akkor le is lehet némítani.
2011. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én ha ennyi biztató választ kaptál...írok mást :D

Én egyre jobban utálom a mobilt :D Ha véletlenül nincs nálam,és hívott anyám, vagy valaki kapom a lecseszét mért nem volt nálam. De kb csak azért hívott nem mentem-e ki wc-re :D mint egy Gps követő esküszöm :D Engem idegesít, és jó lenne néha eltűnni,és mobil nélkül létezni :D

Nem értem mért olyan természetes, hogy mindig fel kell vennem, mintha a karomat mozdítanám ami oda nőtt :D

Persze azzal egyet értek, ha bajban vagy, tényleg gyorsan tudsz hívni bárkit. Üdv :D

2011. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!