Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit tegyek?

Farkasölő Edmund kérdése:

Segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyedül nekem nincs a családban mobilom, és most már azzal fenyegetnek a kedves családtagok, hogy vesznek nekem is egyet. Nekem nem kellene, de ők nagyon szívóskodnak, hogy legyen. Mi a francot tegyek?
2011. jan. 25. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És itt hol a probléma? Ha valahol vagy és esetleg segítség kell nagyon is jól jön egy mobil! Nem kell arra gondolni, hogy minek. Inkább arra, hogy vészhelyzetben jól jön... :)
2011. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

fogadd el ha még meg is veszik neked...


nagyim is igy volt,egészen addig amig a kertben el nem esett és 3 órájába telt elkúszni a vezetékes telefonig törött lábbal...


azóta a nyakában lóg mindig a mobil...

2011. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szegény nagyi ... :(:(
2011. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Fogadd és tartsd kikapcsolva, így nem zavar, de ha kell (előre meg van beszélve) elérnek rajta, illetve, ha bajban vagy be tudod kapcsolni.

Ha megszokják, hogy ki vagy kapcsolva, nem szekálnak, hogy miért nem veszed fel:)

2011. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
* fogadd el
2011. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem olyan szörnyű dolog egy mobil. És ha azon aggódsz,h hívogatni fognak,hát ki lehet kapcsolni,le lehet halkítani.

Nekünk is van,mindenkinek, nagyszüleimnek is vettünk,mert sokat járnak orvoshoz és nem árt,ha ilyenkor is el lehet őket érni, vagy segítséget tudnak hívni,ha valami van.


Szóval inkább örülj neki,nézd a jó oldalát!

2011. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Irigylem a problémádat. Szívesen cserélnék veled.

De ha tényleg ennyire nincs rá szükséged, ne kapcsold be. Ennyi.

2011. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
"Hagyd el" :)
2011. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagy úr az, akinek nincs szüksége mobiltelefonra! :)

Szerintem is fogadd el, ne add meg a számod akárkinek,és akkor biztos nem fognak zaklatni!

2011. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

"Szerintem is fogadd el, ne add meg a számod akárkinek,és akkor biztos nem fognak zaklatni!"

Akkor mi értelme van? :)

2011. jan. 25. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!