Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudtok az au-pairkedésről?

Mit tudtok az au-pairkedésről?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy jó és - ahhoz képest - könnyű nyelvtanulási módszer lányoknak...
2011. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Csak annyit hogy ha beírnád abba a szerencsétlen keresőbe vagy 200 hasonló kérdést találsz.
2011. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy el lehet tölteni vele az időt, de valójában nem túl hasznos a karriered szempontjából. És mostanában egyre többfelől hallom, hogy meg se fizetik igazán. Vagyis hogy körülbelül úgy jön ki, mintha itthon dolgozna és a szüleivel lakna.
2011. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mindent, mert az vagyok. írj privit a kérdéseiddel
2011. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
életem legjobb döntése volt, hogy egyetem előtt au pairkedtem egy évet. azóta csak profitálok belőle.
2011. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A nővérem au-pair, ő nagyon élvezi. Sok előnye van, pl. nagyon jó nyelvtanulási lehetőség, hiszen anyanyelvi szinten beszélő emberek között lehetsz. Tök sok kapcsolatot alakíthatsz ki, és ha jó családot fogsz ki, akkor simán gyarapszik a pénzed, amit félre tudsz tenni. Aztán még ott van az ugye, hogy megismerhetsz más kultúrákat, tájakat, szokásokat, stb.

Hátránya, ahogy már előttem írták, karrier szempontból nem túl hasznos, mert ha visszajössz, és itt Magyarországon kezdesz el dolgozni, akkor annyival később mész majd nyugdíjba, mint amennyi időt kint voltál. Viszont ott van az, hogy ha kint maradsz, akkor jobb lehetőségeid lesznek a munkát tekintve.

Szerintem érdemes megpróbálni, ha nem tetszik, akkor max visszajössz pár hónap/hét után.

2011. jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ebben elég sok minden van..

[link]

2011. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!