Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe?

Mit tennétek ebben a helyzetbe?

Figyelt kérdés
Ha megtudnátok hogy a 15 éves lányotok vágja magát pengével!
2011. jan. 24. 18:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én az idegességemet gyerekként a sportban vezettem le..Megszállottként sportoltam.Abban mi a jó ha vagdosod magad?Arról nem is beszélve hogy veszélyes is..

mi van ha egyszer olyan helyen vagdosod meg magad ahol egy főütőeret vágsz el? Percek alatt elvérezhetsz..Vagy mi van ha elfertőződik a vágott seb? Feltételezem,hogy nem volt részed még egy totyogó gennyes sebhez.Vagy tudod-e hogy a hegek egy életen át megmaradnak..Ha majd gyereked lesz hogy magyarázod meg neki a hülyeségedet?

Inkább öld bele a fájdalmadat másba.Sportba mint én vagy rajzol,vagy olvass..Vagy kiabáld ki hogy mi fáj..mond el valakinek..sokszor ez a legjobb gyógyulási módszer..A butaság nem az..

2011. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
És a fájdalom? Nem lenne semmi más olyan dolog, amitől megnyugszotok, de nem okoz fájdalmat?
2011. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem a sport se vezeti le a feszültségemet..

Csak ez..

Amúgy én nem olyan mély vágásokat csinálok, max 2-3 mm mély..

2011. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nekem se olyan mély! rajzolok és olvasok is de amikor konditerembe jártam nyáron akkor minden olyan jó volt akkor nem voltam sokat hisztis a közérzetem is jó volt de amióta van a suli azóta rossz stresszes vagyok...
2011. jan. 24. 21:00
 15/19 BlackSword ***** válasza:

Akkor irány vissza a sport... Nekem is rengeteget segített... De ha nem, hát kiírtam magamból... Ezt a jó szokásomat a mai napig tartom vers formába... Noha ma már nincsenek olyan termékeny időszakaim, mint anno 2-3 évvel ezelőtt, és volt is egy nagy stílusváltásom, de a mai napig jó elolvasni azokat a verseimet... A mostaniak már összeszedettebbek, mint az akkoriak... De az is én vagyok, és ez is... Ezen keresztül tudtam megfigyelni, hogy jó irányba változok...

Szerintem próbáld meg Te is esetleg... De egy tanácsot fogadj meg! Ne Te akard a verset írni, ne akard megkeresni a szavakat, várd meg, hogy ők megtaláljanak!!! És felejtsd el ezt a butaságot, mert ez csak tüneti kezelés! Szüntesd meg a problémát...

2011. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Beszélni kellene vele,a bizalmába férkőzni,mert valamit nagyon nem vettél észre eddig. Vagy nem vettél komolyan.
2011. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A pszichológus/pszichiáter már nálunk is ilyen nagy divat,nem csak külföldön?:D Én biztos,hogy egy vadidegen szakembernek beszélnék utoljára a gondjaimról és egyáltalán nem venném komolyan az egészet!
2011. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én is ennyi idősen ezt csináltam.Azért mert az akkori barátom állandóan megalázott.És igen megnyugtatott,ahogy elöttem is irták,a lelki fájdalmat felváltotta a fizikai,elterelte a figyelmemet.De am ez a dolog nagyon nem jó ,én is bánom,hogy ilyen buta voltam. =(

Ám anyum is tudta,de hát nem igazán törödött vele.

Hát iiigen a normális család is befigyelt nálam.

Nekem az segitett,hogy én is pont elkezdtem kondizni az egyik legjobb barátnőmmel,ahol nagyokat nevettünk,kidobtam az exem és lett egy normális kapcsolatom ami ma is tart.Mostmár eszembe nem jutna ilyen.=)

Te is sportolj,programok,beszélgetések,kapcsolat erősitések ilyesmi.

Sok szerencsét a kilábalásból,hidd el menni fog!

2011. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Veszélyes lehet...

Vércukorprobléma miatt szédültem, ekkor az öklömet vertem a falba, amikor fájt éreztem hogy még élek. Amikor már nem fájt egyre nagyobbat ütöttem, elmentem addig hogy már a csont tört, és az sem fájt (be volt dagadva az ujjam, mozgott a letört csontszilánk, néha átszúrta a bőr és kissé vérzett, de még mindig tiszta erőből beleütöttem a falba).


Ez annyira nem volt annyira veszélyes, végülis edződött a kezem, de néha kellemetlen volt... suliban leütöttem az új csempét... és egyszer igazoltatott a rendőr, kisebb kihallgatás volt, hogy "Kit vertem agyon" :)

19/F

2011. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!