Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe?

Mit tennétek ebben a helyzetbe?

Figyelt kérdés
Ha megtudnátok hogy a 15 éves lányotok vágja magát pengével!
2011. jan. 24. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
elvinném orvoshoz...
2011. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Vagy magam ülnék le vele beszélgetni (türelmesen kiszedni belőle, hogy miért gondolja, hogy ez jó dolog).

Vagy pedig, ami lehet hogy hatásosabb is, hogy egy kívülállót kérek meg erre (iskolapszichológus, vagy akár az osztályfőnöke). Állítólag ilyenkor "kívülállóknak" könnyebben és őszintébben elmondják a dolgokat, mint ismerősöknek.

2011. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Bárcsak az én szüleim is észrevették volna és tettek volna valamit...

Most 17 vagyok, és ha bármikor ideges vagyok, így vezetem le. Ha látnátok a combomat.. :(

Amikor elkezdtem, 12 körül voltam.

Ez már szerintem függőség.. És elvileg sok ember aki elkezdi, nem tudja abbahagyni...


17/L

2011. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Pszichológus, minél hamarabb!
2011. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nálam is függőség van pedig tudom h nem szabad és amikor jó dolog történik akkor is akarok...az én karjaim se különbek
2011. jan. 24. 19:02
 6/19 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyat,hogy Angelina Jolie kamaszkorában,vagy kicsoda azért szurkálta meg vagdosta magát,mert csak így érezte hogy ő is ember.Valószínű hogy a te lányod is ezért csinálja amit csinál.De nem csak beszélgetnék vele.Ha olyan helyet vág meg mint például aorta-ág,vagy artéria pontot vág el,akkor pillanatok alatt el is vérezhet.Egy pszichológus segíthet.Beszélj nagyon megértően vele.Akár az élete is múlhat rajta.
2011. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
én vagyok az a lány
2011. jan. 24. 19:13
 8/19 BlackSword ***** válasza:
100%

Hát szülőként tutira elgondolkodnék azon, hogy mit rontottam el... De jó, hogy még nem vagyok az...

De így maximum azt tudom megkérdezni, hogy mégis miért jó neked, hogy vagdosod magad??? Volt egy ilyen ismerősöm, és tudtam, hogy nehéz családi körülményei vannak, de megérteni akkor sem tudtam...

Te miért teszed ezt magaddal???

2011. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
mert jólesik megnyugtat és jobban érzem magam tőle.
2011. jan. 24. 19:42
 10/19 anonim ***** válasza:

Ti nem érthetitek, hogy ez mennyire "jó érzés"...

A lelki fájdalmakat szinte elnyomja a fizikai...

Annyira megnyugtató, amikor látom, hogy vérzik..

2011. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!