Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan az exeiről beszél,...

Állandóan az exeiről beszél, hogyan érjem el, hogy ne tegye?

Figyelt kérdés

Soha nem kérdeztem egyik exéről sem, ő mégis mesél róluk, pedig nem érdekel! Ő nem tud az enyémekről semmit, én meg már szinte mindent.

Már mondtam, hogy nem érdekel, de akkor meg én voltam a féltékeny, hogy azok csak exek.

Szóljak még, vagy hagyjam?


2011. jan. 23. 22:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

írjon memoárt:) -->ez tetszik:)

Mindenképp szólni fogok neki mégegyszer, aztán remélem abbahagyja.

Egyébként nincs más probléma, de ezzel tönkretehet mindent, úgyhogy tényleg szólok. Olyankor már nincs is kedvem semmihez, mert elmegy az a kis önbizalmam is:S Az meg nem vezet sehová.

2011. jan. 23. 23:38
 12/16 anonim ***** válasza:

"Béla! Figyelj! Engem nagyon zavar, hogy sokat beszélsz a volt barátnőidről. Megkérhetlek arra, hogy ne tedd? Nagyon jól esne... (hatásszünet) Ha esetleg mégis elkezdenél beszélni róluk, zokon vennéd, ha rádszólnék?"


Ha ez nem segít, hagyd, hogy másnak beszéljen rólad...

2011. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem baj,ha tisztában vagy az exeivel és ő is a tieiddel.Mi a párommal még a kapcsolatunk elején kibeszéltünk minden ilyen dolgot és utána félredobtuk.Azóta egy szó sem esett róluk.Bár nekem az egyik legjobb barátom az exem,de szerencsére elfogadja.Megbízik bennem.:)Főleg,hogy a srácot a páromért hagytam ott,tehát nincs miért aggódnia.:)


Mond meg neki,hogy már mindent tudsz róluk,de a továbbiakban már nem szeretnél róluk hallani.

2011. jan. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon gyerekes módszer arra hogy féltékennyé tegyen téged és lássa hogy szereted. Olyan emberek szokták ezt csinálni akiknek kevés az önbizalmuk. Az a válaszoló írta jól, aki azt mondta hogy te is kezdj el beszélni a te exeidről. Majd meglátod egy pillanat alatt beléfagy majd a szó, egyből féltékeny lesz majd!
2011. jan. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha szép szó nem használ, akkor lazán közöld vele, hogy na akkor most válasszon közted és az exei között. Csak leesik neki.
2011. jan. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%

Egyrészt szólj rá még egyszer, ha akkor se hagyja abba, nekem van egy tuti megoldásom az ilyenekre. Nem túl úrinős, de mindig beválik.

Ha viszolyog bármitől, vértől, orvosi dolgoktól, nőgyógyászati betegségektől.... Na valami ilyet kezdenék el ízes részletességgel taglalni. Egy gombás fertőzést részletesen, szemléletesen elmesélni, színre, állagra, szagra is kitérve... Akárhányszor elkezdi az exeit mesélni, de is kezdj el valami orvosi témájú dolgot mondogatni neki - de akár lehet a szomszéd rendetlenkedő emésztése is.

Abba fogja hagyni, mert ezt csak annak bírja a gyomra, akinek ez a munkája.


De mondom, ezt csak akkor, ha a szép szóra nem hallgat!

2011. jan. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!