Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megoszthatom ezt veletek?

Megoszthatom ezt veletek?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodni, vagy dicsekedni akarok, csak egyedül vagyok,és jó lenne valakinek elmondani..

Már szerda óta beteg vagyok...gége gyulladás, kiterjedve a hangszálra, tehát beszélni nem ( alig )tudok.Nyirokcsomók bedagadva, torok fájás, fejfájás, állandó fej, fül fájás, ez utóbbi állandóan zúg.Köhögés.Tegnap estig, folyamatos 39 fokos láz.

2 tini gyerekem van, egy fiú, aki alig mutatja ki az érzéseit...szótlan, mufurc...mint egy 15 éves.A lányom ő más.. bújós, lehet vele beszélni mint egy barátnővel...

Ápolgattak, mindig jöttek a szobámba, hogy kérek e valamit, van e teám, lázas vagyok e...

Ugye étvágy, az nulla...tegnap, mondja a lányom ő úgy enne sütit...mondom most nem tudunk sütni, de menjetek el a cukiba...tényleg jó lenne egy süti...de már késő volt, így nem mentek.5-ig van nyitva, 4 ó.körül már nem igen szokott süti lenni.

Ma mentek az apjukhoz....

Egyszer csak valaki döngeti az ajtót....kulcsra zártam, és benne hagytam a kulcsot...ők jöttek.Egy sütivel.Annyira jól esett, hogy még sírtam is.

Ilyenkor mondja az ember, hogy a qva életben, érdemes élni!Sok a baj, keserűség, gond, drágaság!

De igen, ha már tisztességel velneveltem őket, nem éltem hiába.

Ti is szoktatok így érezni?Vagy csak én vagyok most túl érzékeny?

Bocs, hogy hosszú lett.Köszi, hogy meg hallgattatok.


2011. jan. 23. 17:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi :) mivel a fiam olyan, amilyen, sokszor azt hiszem nem is szeret...

Mintha semmi sem érdekelné...

2011. jan. 23. 18:42
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
A fiúk mások. Ne aggódj. Szeret ő, csak titkolja. A fiúk nem nagyon mutatják ki az érzelmeiket. Nekem is egy fiam, meg egy lányom van. Teljesen különbözők, de mindketten nagyon szeretnek a maguk módján.
2011. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%

nagyon aranyos gyerekeid vannak :)))

remélem az én fiam is ennyire fog szeretni kamasz korában :)


jobbulást!

2011. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Örülj neki hogy ilyenek a gyerekeid, az én lányom 16 éves, próbáltam én is úgy nevelni, hogy normális példa legyen előtte, de most 16 évesen teljesen elment az esze, nem tanul, bármit mondok neki az rossz, nem jön haza mikoora megbeszéljük, úgy megy el otthonról, amikor még nem értem haza, hogy nem szól, ha rátelefonálok nem teszik neki. Nem érdekli semmi, csak a barátnője fontos akit a neten szedett össze. Ha én beteg lennék, tőle még egy bögre teát se igen kapnék. Szóval Te jó helyzetben vagy örülj nekik, hogy ilyenek.
2011. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,

Most hogy érzed magad? Megindultál a gyógyulás útján?

Ha meggyógyulsz, egy rövid üzenetet küldhetnél.

Mielőbbi gyógyulást

2011. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem akarok panaszkodni, de....ők is csak tinik....

Millió gondom van nekem is velül.Oké, nem mint neked.Nem hazudoznak, nem csavarognak.Tanulnak rendesen, és tudok a dolgaikról.A lányom segít.Ma is ő takarított ki.A fiú más....

Eddig azt hittem, hogy ha valami történik velem, nem fogja érdekelni.

Régen,nagyon régen voltam ennyire beteg.És látod? Ez kellett ahhoz, hogy a fiúból is kibujjon a féltés...Bár, ma hiába mondtam menjen el a gy.tárba....oda is a lány ment..

Hidd el ez a te esetedben is így lenne.De inkább ne legyél beteg.

Mindenkinek köszönöm...

Tegnap este még 38 fok volt a lázam, ma már hőemelkedésem sincs.kop..kop..

Még fáj a torkom, és a hangom is vacak, és nagyon köhögök.

Talán, még annyit...mivel mindig mindent megkapnak, nem anyagiakra gondolok, és nem első sorban az én gyerekeimről beszélek...szóval..azok a gyerekek, akik mindent megkapnak, így természetes is nekik.Az hogy törődve, és szeretve vannak.Aztán nekik is kell valami, ami kizökkenti őket, és rájönnek, hogy ez akár el is veszhet....

2011. jan. 24. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!