Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megoszthatom ezt veletek?

Megoszthatom ezt veletek?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodni, vagy dicsekedni akarok, csak egyedül vagyok,és jó lenne valakinek elmondani..

Már szerda óta beteg vagyok...gége gyulladás, kiterjedve a hangszálra, tehát beszélni nem ( alig )tudok.Nyirokcsomók bedagadva, torok fájás, fejfájás, állandó fej, fül fájás, ez utóbbi állandóan zúg.Köhögés.Tegnap estig, folyamatos 39 fokos láz.

2 tini gyerekem van, egy fiú, aki alig mutatja ki az érzéseit...szótlan, mufurc...mint egy 15 éves.A lányom ő más.. bújós, lehet vele beszélni mint egy barátnővel...

Ápolgattak, mindig jöttek a szobámba, hogy kérek e valamit, van e teám, lázas vagyok e...

Ugye étvágy, az nulla...tegnap, mondja a lányom ő úgy enne sütit...mondom most nem tudunk sütni, de menjetek el a cukiba...tényleg jó lenne egy süti...de már késő volt, így nem mentek.5-ig van nyitva, 4 ó.körül már nem igen szokott süti lenni.

Ma mentek az apjukhoz....

Egyszer csak valaki döngeti az ajtót....kulcsra zártam, és benne hagytam a kulcsot...ők jöttek.Egy sütivel.Annyira jól esett, hogy még sírtam is.

Ilyenkor mondja az ember, hogy a qva életben, érdemes élni!Sok a baj, keserűség, gond, drágaság!

De igen, ha már tisztességel velneveltem őket, nem éltem hiába.

Ti is szoktatok így érezni?Vagy csak én vagyok most túl érzékeny?

Bocs, hogy hosszú lett.Köszi, hogy meg hallgattatok.


2011. jan. 23. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem, nem vagy túl érzékeny :) Örülök, hogy ilyenek is vannak még a világban... Szerető család... És az élet apró csodái :) Jobbulást!


Egy 18 éves lány.

2011. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
:) jó ezt hallani... 18l
2011. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon jó lehetett az a süti.
2011. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Erről szól az élet.:)
2011. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

:) igen nagyon jól esett.

Igen, erről...csak sajnos vannak akik már ezt (is)elfelejtik.Csak hajtanak, hogy több, még több legyen.....aztán meghallnak.... :(

2011. jan. 23. 18:10
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha lehetne, akkor most lájkolnám ezt a kérdést:)

A sok szörnyű, és bajterhes kérdések/válaszok után egy kis apró történet, amely mosolyt csal az ember arcára:)

Igen, az apró csodákat is észre kell venni, és megosztani:)

2011. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"csak"annyi a bibi ami kicsit fáj, hogy az egyetlen legfobb barátném felém sem néz...

Megírtam neki mi van velem, írt, hogy gyógyuljak meg mihamarabb...azóta semmi.Nem kell hogy itt üljön, stb....de jól esett volna ha megkérdi van e valamire szükségem...

2011. jan. 23. 18:15
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
jobbulást :)
2011. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. jan. 23. 18:29
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is gyógyuljál meg minél előbb.

Másodszor, gratulálok a gyerekeidhez. Ugye mennyire aranyosak? És te nevelted őket.

Büszke lehetsz rájuk.

2011. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!