Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint szakítsak...

Véleményetek szerint szakítsak a párommal, vagy sem?

Figyelt kérdés

30/L vagyok, a fiú 10 évvel kevesebb, de ez áthidalható akadálynak tűnt az elején. Sok mindent megtesz értem, sokat segít és szeret engem, de egyre nehezebben viselem, hogy nem nyújt valódi támaszt. Szinte eltartom, amit ő meg sem próbál - akár más módon - kompenzálni. Mivel fiatal még, sokszor a viselkedése miatt kellemetlen helyzetekbe kerülök, vállalhatatlanul viselkedik sokszor. Nem tehetem meg, hogy nem viszem emberek közé.

Közben pedig érzem, hogy szeret, meg mondja is, de ez elég hamar csak üres frázissá silányodott.

3 hónapos kapcsolat, ő még tanul, én dolgozom.

Nagyon sokáig voltam egyedül ezelőtt, évekig. De egyre inkább úgy érzem, hogy nem férfi-női, hanem anya-gyerek viszony alakul ki.

Szerintetek pár hónap türelem, míg ő is dolgozni kezd, megoldja-e a kérdést, főleg az anyagi terhek egyenlő elosztása terén, vagy addig belekényelmesedik ebbe és reménytelen az ügy? Vagy örülnöm kellene, hogy van egyáltalán valakim?

Köszi, ha végigolvassátok és próbáltok erre valami okosat mondani... olyan bonyolult...!


2011. jan. 23. 17:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Én a helyedben szakítanék. De nem az anyagi támasz miatt.
2011. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem pontosan tudod a választ. Semmi olyat nem írtál, hogy miért vagy mellette, csak olyat, hogy miért szakítanál.
2011. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

szerintem keress valaki mást magadnak . nem tudom hogy jöttetek össze,de sztem a srác nem igazán áll készen egy ilyen kapcsolatra.


ezt abból kiindulva mondom ,hogy én 20 évesen ha összejöttem volna egy 30 éves nővel , nem igazán vele képzeltem volna el a jövőt.


Tökre örültem volna egy 30 éves csajnak , mindenkinek eldicsekedtem volna vele, hogy én kivel "járok " meg milyen csajom van , de ... komolyan nem tudtam volna venni valahogy a dolgokat sztem .


sztem ő is így van ezzel.

2011. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Hát ezt akkor kellett volna meggondolni amikor összejöttetek.Egy 20éves fiú még elég gyerek.A párom 21éves és neki sem nőtt be a feje lágya teljesen,de még nekem sem:D

Ha komoly férfira vágysz,szerintem keress mást.Nameg gondolj bele ,Te azért valószinűleg tartós kapcsolatot akarsz és (lehetséges hogy)gyereketket is hamarosan.Ő pedig még csak most nőtt fel.

21L

2011. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Én szakitanék. Csúnyán hangzik, de ő sajnos nem a te szinted:( Te már ezen túlnőttél, és ő még nagyon fiatal hozzád. Szerintem az elkövetkező 10 évben ez nem lenne egyenrangú kapcsolat.
2011. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Egy húsz éves fiú még srác, egy harmincéves nő pedig már nő. Éretlen még hozzád. Ez nem zárja ki, hogy szeressétek egymást, de ez egyhamar nem fog változni. Nem az anyagiak, a munka hozza meg azt az érettséget, ami ide hiányzik. Hiszen írod, néha vállalhatatlanul viselkedik, és már-már anyja vagy, hiszen úgy írod: "nem viszem emberek közé" - ezt kisgyerekekre mondják. Akaratlanul is egyfajta anyaszerep terhelődik rád, ami mellett az igazi párkapcsolatot nem lehet megélni. Ráadásul három hónapos a kapcsolat - már az elején ezzel küzdesz, gondolj bele, mi lesz később, milyen ellentétek jönnek még elő...


Egyszerűen ez a korkülönbség itt túl nagy. A tíz év önmagában nem súlyos, de így, hogy az egyik (és főleg a férfi) még majdnem kölyök, ennek gyakorlatilag nulla az esélye, az én meglátásom szerint.


25/N

2011. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Szerintetek pár hónap türelem, míg ő is dolgozni kezd, megoldja-e a kérdést, "


hát ha most nem tudják megoldani, akkor később sem lesz megoldva a probléma.


ahogy előttem írták, te magad is érzed a kapcsolat mivoltát.

2011. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy az "örülnöm kell, hogy van valakim" attitűdöt soha egyetlen nőnek sem lenne szabad felvennie, egyedül még mindig jobb, mint boldogtalanul egy kapcsolatban.
2011. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
:(
2011. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 26 éves vagyok a kedvesem 22(én vagyok a lány)De senki meg nem mondaná, hogy én vagyok az idősebb.És már 3 éve együtt vagyunk.Nagyon szeretjük egymást.Igaz, még nem lakunk együtt. Soha senki nem mondta, hogy gáz lenne. És nem gyerekese egyáltalán.De néha mi is hülyülünk.De amúgy biztos ő is tud komoly lenni.De ezt neked kell eldönteni.3 hónap meg még elég kevés. Majd ha 1 év után is ezt gondolod, érdemes elgondolkozni.De ez rajtatok múlik.
2011. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!