Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságban élek és sosincs...

Házasságban élek és sosincs kedvem a házasélethez. Gyereket sem szeretnék mert nem akarom hogy szenvedjen és el kelljen adnia magát, meg csúfolják az iskolában. Fenntartható igy egy házasság? Azért hetente 2x muszályból van ungibungi 28l

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 16:48
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
nem csinál semmi rosszat csak utálom a szexet. Öt meg nagyon szeretem ezért mentem hozzá
2011. jan. 23. 17:08
 12/36 anonim ***** válasza:
80%

ha olyanok a körülmények nagyon is megértem, hogy nem szeretnél gyereket, mert amit leírtál az bizony igaz.

viszont a szex az mindenkinek jó, ha jól csinálják, ez kicsit meglep. nem lehet, hogy depressziós vagy?

2011. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
68%
minek mentél akkor férjhez? ott a ponró, meg elvagy magadban
2011. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
84%
Az előző kérdésben még azt írtad, hogy szeretnétek babát.Most akkor mi van?Amúgy meg 28 évesen, férjnél legkevésbé vagy lány!(28/L)
2011. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem írod a korod, fiatalabbnak tippeltelek volna, elég éretlenül fogalmazol.

Erre szerintem is valami terapeuta tudna választ adni, de remélem megoldódik. A pénztelenség, nagy úr én is tudom de ha ennyire boldogtalan vagy hogy a szex se kell meg pénz sincs meg gyereket sem akarsz ehhez komoly boldogság terápia kellene.....

2011. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék babát, leírtam miért. És nem értem miért nem lehet 28 évesen férjnél lenni? Ez a normális általában.
2011. jan. 23. 17:13
 17/36 anonim ***** válasza:
67%
kicsit szociopata vagy, kezeltesd magad!
2011. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem eléggé kitartasz a véleményed mellett,mert meg se látod,amit az ember ír.


17:00,82% vagyok.


Mondjuk olvasd el amit írtam,és reagálj rá,mert sehogysem leszünk rád hatással,ha mindig csak ugyanazt kántálod..

2011. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
29%

szerintem lödd tarkón magad :S

minek írod ki a kérdést egyàltalàn?

mert kb semmi értelme sincs

2011. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
79%
Házassági tanácsadás szerintem van a családsegítőnél. Ez gáz. Azt hittem, nem is szereted. Közben meg szereted, de mégse akarsz szexelni vele... Amúgy szerintem a gyerek miatt. A gyerek dolgot megértem, mármint hogy miért nem akarsz. Nekem is azért nincs, mert mindig attól rettegtem, nehogy olyan anya legyek, mint az enyém volt. A ruha, a csóróság... kihatással van az egész életre. Nem volt pénz a továbbtanulásra, stb. Egész gyerekkoromban azt hallgattam, hogy rám áldozta a fiatalságát, miközben eldobott, a nagyszüleim neveltek...
2011. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!