Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok!

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Hát hol is kezdjem...

A párommal 3 éve vagyunk együtt, van egy másfél éves kisfiunk.

Komoly problémáim vannak vele.

Nem viselkedik úgy mint egy igazi apa.

Most sincs itthon, a haverjaival találkozik pont mint tegnap... és ez így megy minden hétvégén péntek, szombat.

Nap közben sem sokat van itthon, mindig van valami dolga.

Őszintén szólva már rohadtul unom.

Olyan mintha magamnak szültem volna gyereket. Ennyi erővel egyedül is nevelhetném.

Már beszéltem vele erről, de még ő sértődik meg, hogy neki munka után nem jár ennyi kikapcsolódás?!

Mondja hogy menjek én is de könyörgöm hova és kivel?

Nincs egy barátnőm se senkim nincs.

Nagyon el vagyok keseredve.

A szakítás komoly gondolatával foglalkozom.

Mit tegyek?


2011. jan. 22. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, másfél éves gyerek + 9 hónap terhesség, három éves a kapcsolat... Ti se hagytatok sok időt egymás megismerésére. Tervezett gyerek volt?
2011. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
22%
Semmit.
2011. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a gyerekedet magadnak szülted. Ezt így kellene felfogni a nőknek, kivált, ha a párjuk fiatal. Nekik még nem jött el az idő, béklyóban érzik magukat, ha otthon kell lenniük. Én ezt tenném: Elengedném. Egyedül és szép barátságosan, örömben nevelném a gyerekemet. Esetleg a saját szüleimmel. És aztán majd meglátjuk. Lehet, hogy az apuka egyszercsak "beérik" és szeretne családot. Akkor is csak óvatosan, fokról - fokra venném vissza. Új hapsit nem keresnék egyenlőre, mert akkor emg kellene magamat osztanom a gyerekem és az új hapsi között. Ez pedig bonyodalmakkal jár. Jelenleg a gyerek az első, a te életed majd kb. 10 év múlva folytatódik, addig szünet.
2011. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit eddig láttam az életből, aszerint két verzió lehetséges: Vele maradsz, majd évről-évre boldogtalanabb leszel, vagy elhagyod, de évekig őrlődsz, hogy jól döntöttél-e. Én személy szerint azt gondolom, aki első pillanattól így tud élni a gyereke, párja nélkül, az később sem változik meg.
2011. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem terveztük, de amikor megtudtam hogy terhes vagyok, mind a ketten akartuk, sőt ő még jobban.

Imádja a gyerekét ezt nem vitatom egy percig sem.

Már nem olyan fiatal, 30 éves lesz februárban.

2011. jan. 23. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!