Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek. Anyáék elmentek itthonr...

Félek. Anyáék elmentek itthonról. Kb éjfél fele jönnek haza én meg félek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 20:39
1 2
 11/16 anonim válasza:
Általában a sötét sok fura gondolatot hoz, valószínüleg ezért van, hogy félelmek indultak el benned. Ha nappal lenne, símán el volnál ennyi ideig. Keress valami jó kis műsort a tv-ben, vagy internetezz, a lényeg, hogy keress valami jó kis kikapcsolódást. És zárd be az ajtót.
2011. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Attól függ mit csináljál, hogy mitől félsz.

Esetleg ha megmondanád...?

2011. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szörnyek pedig léteznek!
2011. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne félj!!!
2011. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A mai világban már igenis lehet félni,nem egy embert vertek már otthon agyon betörők..:S


Ha ezt olvassa a kérdező, biztos teljesen megnyugszik:))


Kérdező, itt mindenki elmondta már mit tegyél: foglald le magad. Filmek, zene, internet.

2011. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nézd, nagylány vagy már, úgyszólván felnőtt. Tanítsd meg magad nem félni. Vannak erről könyvek, meg technikák, és hát... nekem pl. őrangyalom is van. Úgy értem, hívő vagyok, hiszek ilyen energia lények létezésében, és abban, hogy ők vigyáznak ránk. Ez nagyon jó, megnyugtató érzés. Én pl. szeretek egyedül lenni, és ha nehéz helyzetbe kerülök, pl. rámsötétedik valahol idegen helyen, csak az őrangyalhoz fordulok, és már el is mult a félelem. A félelem által csak magunkra húzzuk a félelem tárgyát. Van például a "Mirdad Könyve".
2011. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!