Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek. Anyáék elmentek itthonr...

Félek. Anyáék elmentek itthonról. Kb éjfél fele jönnek haza én meg félek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Barát nem tud átjönni? Valakit nem tudsz megkérni, hogy hívjon fel? Valami dvd filmet nem tudsz nézni? Chatelni?
2011. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
tévézz, kapcsold fel a lámpákat, úgy nem érzed annyira egyedül magad:)
2011. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

tv/dvd, lámpákat felkapcsolni, ajtót bezárni

hány éves vagy?

2011. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés, amíg otthon voltam, volt ilyen. Becsuktam anyuék szobájának az ajtaját, felkapcsoltam a villanyokat, és én a fürdőajtót is becsuktam (mánia). Éjfél hamarosan itt van, ne félj. Zárkózz be rendesen.

Barátokkal, ha tudsz, beszélgess közben MSN-n, nézz filmeket, tereld el a gondolataid. Ha lakik barátod közelben, hívd át.

21/N

2011. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mi az, amitől félsz? Gondolj bele, hogy most sincs máshogy semmi, mint amikor a szüleid otthon vannak.

Nézd meg, hogy minden ajtó zárva van-e, lámpákat kapcsold fel, aztán baj nem lehet.

Mondjuk nekem is vannak hülye paráim, felnőtt létemre, az egyik válaszolóhoz hasonlóan a fürdőszobaajtót én is mindig becsukom, mondjuk ennek semmi értelme, csak egy könyvben olvastam valamit, és a fürdőről mindig az jut eszembe, szóval inkább becsukom :D

Na, de ha minden ajtó zárva, akkor baj nem lehet, aztán meg tereld el a figyelmed, nézz valami filmet, olvass, vagy ilyesmi.

2011. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De édes vagy:)
2011. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
kapcsold fel a villanyokat, kapcsold be a tvt, hallgass zenét, msnezz, és hamar eltelik:P
2011. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jaj, rászabadultak a honlapra a 8évesek?

Nyugi, nincsenek szörnyek, ha kulcsra van zárva az ajtó és szól a tv, vagy lámpa világít, stb, akkor be se törnek. Ha reálisan fenyegető veszély lenne, nem hagytak volna egyedül.

Nézz meg egy filmet aztán aludj.

Btw a fürdőajtót azért szoktam becsukni, mert nem egy épületes látvány, hogy az első, ami látszik, a WC-kagyló és a tisztítószerek. XD

2011. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

20:52 elég bunkó vagy, már nem azért..

A mai világban már igenis lehet félni,nem egy embert vertek már otthon agyon betörők..:S

2011. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!