Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, 2 éve vagyok együtt a barátommal. Az a baj, hogy mostanában az utóbbi 2 hónapban kb. nagyon féltékeny vagyok. Előtte nem voltam az. Régen ha elmentünk egy szórakozóhelyre és ha észrevettem hogy kinézte egy csaj (elég jóképű a barátom) akkor nem voltam féltékeny sőt még kicsit élveztem is a helyzetet hogy tetszik valakinek, ilyenkor még közelebb húztam magamhoz a páromat, ölelgettem stb. hogy az a másik lány lássa hogy az enyém!

De mostanában ez teljesen megváltozott bennem. Ha egy csaj elkezdi bámulni, ideges leszek és legszívesebben pofán csapnám (egyébként nem vagyok verekedős és gyakorlatilag nem is tennék ilyet). A barátom pár hete regisztálta magát az egyik közösségi oldalon ahol én már eleve fennt voltam. Mindenféle csaj bejelöli, már sokkal több ismerőse van mint nekem. Nem is ez a bajom hogy leelőzött hanem hogy ilyen nők bejelölik! És ilyenkor arra gondolok, hogy van ezen a közösségi oldalon chat is és mivan ha beszélget ezekkel a csajokkal? Én azt már nem tudom megakadályozni ha igen. :( Múltkor is mondta hogy ráírt egy csaj de lefagyott a rendszer.

Állítása szerint szeret engem és nem akar megcsalni. Idegesíti hogy féltékeny vagyok. Sokszor megnézem az adatlapját és ha észreveszem hogy van egy új ismerőse (aki lány) meg szoktam kérdezni ki az. Erre ő meg mérges hogy miért kérdezgetem ő se kérdezi meg soha hogy nekem ki ez ki az az ismerősöm és hogy milyen már hogy lesem az ő adatlapját! Mondtam hogy bárki lesheti ennyi erővel, erre azt mondja hogy de én meg direkt azt lesem ki közte a nő. Szerintetek kinek van igaza, és hogy viselkedjek ezután?


2011. jan. 22. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te csak ne féltékenykedjél, maradjál te titokzatos, aztán még a végén elkezdi az ő csőrét piszkálni, hogy mi lehet a te fiú ismerőseiddel!
2011. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak elmarod magad mellől,azt fogod elérni,hogy tényleg elmegy másik csajhoz.A megcsalás ellen nem tudsz mit tenni,ha feje állsz akkor sem.Az első mondja jól,fogadd meg a tanácsát.Egészítsd ki annyival,hogy hord sexybb ruhákat mint eddig.Lehet ez ruha is meg fehérnemű is.A palidnak fel fog tűnni és érdeklődni fog hogy miért hordasz ilyet.Rád fog kattani,nem fog foglalkozni mással,az önbizalmadnak is jót tesz és feldobja a kapcsolatotokat.
2011. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Erről beszélnek sokan. Női 6. érzék. Te megérezted a gebaszt és ingérlékeny lettél. Nézz utána, hogy mi van.
2011. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne féltékenykedj, inkább te is tedd ugyanazt, jelölj be fiúkat te is!
2011. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy ezek a jelenetek mennyire méltatlanok Hozzád. saját magad alázod meg a kérdezősködéssel meg nyomozgatással (adatlapjának naponként való sasolása). próbálj meg arra gondolni, Téged mennyire idegesíteni ez fordítva, és milyen véleményed lenne egy féltékenykedő pasiról. na, ő most hasonlóan gondolkodik Rólad. változtass ezen, csak önuralom kérdése! egyszerűen ne süllyedj le a féltékenykedő, hisztis hülyep*csa szintre.
2011. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi ezért nem vagyunk fenn egy közösségi oldalon sem. Vagyis úgy tudom nincs fenn sehol.
2011. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!