Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Árvaellátás átirányítása -...

Árvaellátás átirányítása - hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fiam 20 éves egyetemista és ritkán jár haza, ezért szeretném az ő számlájára átirányítani az árvaellátást, hogy ne kelljen mindig átutalni, vagy megvárni, míg hazajön, és boldoguljon Pesten. Hogyan tudom ezt megtenni, kell a Nyugdíjfolyósítónak írni?
2011. jan. 22. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

18éves kora után már az ő számlájára kellene érkeznie...

Egy levelet írjatok a nyugdíjfolyósítónak, hogy mostantól az ő számlájára küldjék. A törzsszámát is írjátok bele.

2011. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem megy automata oda, én anno kaptam egy levelet, amikor 18 lettem, hogy lehet az én nevemre, számlámra is küldeni a pénzt.

Írjatok nekik levelet, vagy neten keressetek rá a honlapjukon, hátha le lehet tölteni valami formanyomtatványt. Viszont arra számítsatok, ha levelet írok, hogy hosszú idő míg reagálnak, névváltozás miatt megkerestem őket és vagy 1-2 hónap volt, mire el tudtam intézni velük a dolgokat.

21/L

2011. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!