Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem bírom így!

Mit tegyek? Nem bírom így!

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, van egy 17 éves barátom. Már lefeküdtünk. Sajnos anyumékkal nem az igazi a kapcsolatunk, soha sem segítenek, ha sírok nem érdekli őket, ha valami baj történik mindig csak szidnak :(

Anyum nem rég odajött hozzám, ennyit mondott: remélem barátoddal nem volt még semmi olyan.. és én azt mondtam hogy nem. Ha azt mondom hogy igen, biztos jön a szidás esetleg a pofozás. De így pedig hazudok nekik. Mit csináljak? Nekem ez így nem megy. Én rendes vagyok, segítek nekik mindenben. De egyszerűen csak akkor érzem jól magam ha a barátommal vagyok.. ráadásul legjobb barátnőmmel is most lett vége a barátságunknak, tehát senkivel sem tudom megosztani a bánatom. Mi tegyek? Nem sokáig bírom ezt tovább :(


2011. jan. 21. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

én elég nyíltan és radikálisan kezelem a problémáimat xd

tehát nekem annyi lenne hogy lelépek otthonról 1-2 napra had tudják meg mit veszíthetnek ha nem kellek nekik.. vagy ilyesmi.

ne félj kiállni magadért!

16/L

2011. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Ezt hívják diákszerelemnek és tini kornak! Majd átmegy rajtad és egészen másképpen látod majd. tudom ez most hihetetlen, de hidd csak el. Anno nekem is mondták, nem hittem és lám igaz lett:-)A barátok pedig jönnek-mennek mindig lesznek új barátok. Fel a fejjel és előre!:-)

Anyuddal meg ülj beszélgetni:-)

2011. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
és ne hallgass az előzőre csak olaj a tűzre:-)
2011. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos anyum nem ért meg úgy, hiába beszélnék vele. Próbáltam már, de semmi. Vagy az mondja hogy nem tudja, vagy nem válaszol, vagy szid.. és ennyi :(
2011. jan. 21. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha az én anyám kérdezte volna, bevallom, lehet, felém is szállt volna a pofon, de legalább nem hazudtam. Ne adj Isten, ha baba lenne, akkor mit mondanál, megszállt a Szentlélek?(védekezésre nagyon vigyázzatok) szerintem el kellett volna mondanod. Az én anyám hozzáállása olyan volt, hogy- ó, igen? gratulálok- de hát én megvártam míg elmúlok 18(barátom is türelemmel kivárta) és csak az után estünk egymásnak, de mondjuk az ő anyja mondjuk rögtön kétségbeesett, hogy mi lesz, jaj... annyira félt az unoka lehetőségtől, utólag kiderült, feleslegesen, házasságig sikerült babamentesen jól érezni magunkat évekig. Szóval szerintem mondd el, és ne lázadj eltűnéssel, kérlek, én is voltam tini, az én fejemben is megfordult, de rossz ötlet, felesleges. Inkább állj eléjük tiszta szívvel: hogy ez van, megvolt, szeretem, titeket is szeretlek, ezért vagyok őszinte, szeressetek, mert hiányzik a törődés. Lehet, lesz harag, de hidd el, ha nem is mondják, az őszinteséget pirospontnak írják majd fel.

Ne ess kétségbe, ez nem is olyan nehéz helyzet, hidd el. Még emlékszem erre a koromra, pedig már rég asszony vagyok. Ha tanács kell, akkor itt vagyok privinek.

2011. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

nem tudom, most össze vagyok zavarodva, majd kialszom magam és végig gondolom.. sajnos elég érzékeny típus vagyok, ha valaki fel emeli a hangját már sírhatnékom van :S

2011. jan. 21. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!