Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Mit vegyek neki?

SÜRGŐS! Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

Van egy 1 évvel fiatalabb "gyerek" akivel hát nem is tudom milyen viszonyban vagyunk, kevesebb mint baráti, több, mint haveri egy kicsivel.

Ma van a szül. napja, és tudom, hogy s szülei nem túl gazdagok...

Szeretnék valami jelképes ajándékot adni neki, max. 500 Ft-ért.

Mi lehetne ez? Fiúról van szó!!!

13 éves!


2011. jan. 21. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csokit?
2011. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
500 forintért én sem nagyon tudok mást mondani...Valami extrább minőségű táblás csokit kapsz 500 körüli összegért, azzal nem nagyon lehet mellélőni.
2011. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én láttam barkácskészletet(műanyag),összeszerelhető traktort hasonló áron játékboltban.Én valami járműfélére,labdára gondolnék.
2011. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
...Vagy tusfürdő. Bár szerintem inkább csoki.
2011. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ajándékboltba nézz be, anno én ott vettem havernak pár dolgot. kapsz 1000ft alatt vicces feliratú bögrét, kitűzőt, kis figurákat stb...
2011. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

13 évesnek a mai világban már sajna nem elég a játéktraktor vagy egy labda :)

POénboltban talán kapsz valami vicceset ennyiért, de inkább a csoki a sanszosabb...

2011. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Egy baráti kézfogást!
2011. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Váltsd be vatikáni valutára.
2011. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mármint az 500ft-ot.
2011. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy nagy tábla milkát.Teszel rá egy öntapados masnit és kész,ha nem gazdagok akkor ennek a kis dolognak is nagyon fog örülni.Amúgy én is nagyon örülnék neki,pedig én megtehetem h megvegyem.A csoki mindig jó ajándék ha nincs más ötlet,föleg ha tudod mit szeret.HA nem akkor ajánlanám h ne valami izeseitettet vegyél,hanem mondjuk noisetteset,mert a sima csokit sokan szeretik,mig lehet h veszel egy epreset és az pont nem a kedvence.
2011. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!