Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek anyumnak? SÜRGŐS!

Mit vegyek anyumnak? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Anyumnak ma van a névnapja. Úgy volt h apum vesz neki valami ajándékot, amit aztán közösbe adunk oda. Erre most tudtam meg h semmit nem vett. Van kb 2-3 ezer ft-om összesen, azt rászánnám anyum ajándékára. Nem akarok neki virágot, csokit venni, már kapott sokat. Eszembe jutott hogy veszek neki valami jobb arckrémet, esetleg egy fülbevalót. Szerintetek?

15/L


2011. jún. 1. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég fura helyzet, menj el a legközelebbi kisboltba, ahol tudod ilyen mindent árulnak. Vegyél neki egy parfümöt, az nem kerül sokba.
2011. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tinker Bell ***** válasza:
Valamilyen ékszerre szavaznék. A fülbevaló jó választás. Ennyi pénzből tudsz venni egy szép ezüst fülit.
2011. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, én nagyon örülnék, ha kapnék a lányomtól arckrémet, elárulom, hogy nekem a legjobban eddig a Helia D jött be, sokat kipróbáltam már. Fekete doboza van, 2-3 ezerből már tudsz venni anyukádnak egy nappali és egy éjszakai krémet belőle, szerintem nagyon szép ajándék.
2011. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nyaklánc,karkötő?

az se baj ha bizsu, a szándék a fontos!:)

Vagy esetleg "Szeretlek Anya" vagy hasonló feliratú bögre?

Én valami ilyesmit adnék.Remélem segítettem! :)

2011. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Parfümje sajnos nagyon sok van, és ráadásul nem is szereti nagyon őket. Ékszereket nem nagyon hord, csak fülbevalót. Ezért gondoltam arra, vagy esetleg az arckrémre, mert amint láttam kezd neki elfogyni ami van.

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

2011. jún. 1. 15:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem megyek gyorsan bebicajozok a városba és szétnézek! :)
2011. jún. 1. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Fürdősó, tusfürdő, testápoló,szappan-azonos márkájú, csomagba rendezve.
2011. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!