Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Mit vegyek a barátnőm...

SÜRGŐS! Mit vegyek a barátnőm szülinapjára?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 16, mit vegyek neki? Imádja a Forma1-et és a gyöngyfűzést. Mit vegyek neki? Súrgős lenne, mert holnapra kell!
2009. aug. 24. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki több csomag gyöngyöt és kellékeket. Ha annyira szeret fűzni, akkor pár csomag gyöngy mindig jól jöhet meg drót vagy damil is mindig kell. Vehetsz kapcsokat, fülbevalóhoz kampót, ha ékszereket csinál inkább. Egy helyen meg tudsz venni mindent, nem kell össze-vissza boltokban rohangálnod, és ezt még ma meg is veheted.
2009. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, erre én is gondoltam, de az olyan személytelen, nem?
2009. aug. 24. 13:07
 3/9 anonim válasza:
100%
akkor fűzz te valami szépet neki;)
2009. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Vegyél neki egy szál rózsát, mellé meg valmi forma1-el kapcsolatos dolgot, vagy karkötőt, esetleg nyakláncot. Te tudod. Biztos nem azt fogja nézni, ha szeret, hogy mit vettél neki, hanem az a lényeg, hogy gondoltál rá.

17/L

2009. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami F1-es ékszert, kitűzőt, ha esetleg vagy olyan jó gyöngyfűzésben, fűzz neki egy F1-es autó formát, vagy valamit, ami azzal kapcsolatos. :-)
2009. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
f1-es tortát.
2009. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Már megvettem. Végülis egy forma1-es cd-tartó és egy teknősös nyaklánc lett. Mert imádja a teknőseit! :)

Szerintetek tetszik majd neki?

2009. aug. 24. 17:24
 8/9 anonim ***** válasza:

szia, sztem tök jó, és el ne felejtsd átölni és megcsókolni és elmondani, mennyire szereted :)

jó ünneplést!

2009. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fog neki örülni. Jó ötlet volt! Jó ünneplést! :D
2009. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!