Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttad már anyádat meztelenül?

Láttad már anyádat meztelenül?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 17:24
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
4%
párszor bementem anyámhoz tv-zni (mert amugy nem nagyon szoktam tvzni) vagy csak ugy mikor hallottam hogy alszik és szól a tv.(alibiből hogy kikapcsolom) hason aludt , és belevágott a popsijába a bugyi. fickándozott a kolbászom. levettem az egyetlen alsógatyát ami rajtam volt. és néztem meztelenül anyám. (vagyis láttam meztelenül őt) egyszer meg is fogtam a fenekét. jóérzés vlt még mostis ha belegondolok.
2011. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
remélem ezt csak kitaláltad
2011. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
19:51-es te beteg vagy :-( Egyébként meg anyukámat természetesen láttam már meztelenül. Uszodába ti nem jártok? Vagy ha jártok utána nem tusoltok? Vagy edzeni? Na jó mindegy!!! Ebbe nincs semmi furcsa szerintem. Apukámat nem láttam.
2011. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Anyukám és más nők előtt nem vagyok szégyenlős. Apukám nem hiszem, hogy látott meztelenül, de nem is kell nekem kellemetlen lenne kicsit, de nem csinálnék belőle nagy ügyet.

22/N

2011. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Anyut gyerekkoromban sokszor, apámat meg a mai napig. Én is van, hogy meztelenül jövök ki a fürdőből, és nem zavar hogy ki lát a családból, vagy a szomszédból.

28F

2011. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki rakjon ki meztelen képet az anyukájáról, vagy a lánytesójáról! :D
2011. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!