Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttad már anyádat meztelenül?

Láttad már anyádat meztelenül?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 17:24
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
68%
Én láttam már anyát is meg apát is meztelenül, és ők is engem. Nem direkt mutogatjuk magunkat, de szerintem abban semmi nincs, ha néha a fürdőben, vagy reggel öltözködés közben meglátjuk egymást. És én nem érzem úgy, hogy ettől ne lennénk normális lelkületű család. 16/L
2011. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
71%

Láttam mindekettőt mesztelenül,nah és?Mi ebben az aberáltság?

Jó mondjuk lassan 6 éve nem élek velük,de anyámat még mindig látom mesztelenül,mert nincs abban semmi ha fürdik nállam és bemegyek mert kell,vagy ha öltözik.Engem is szokott mai napig látni ilyen esetekben.Nincs ebben semmi.


Kérdés:Ha valakinek ez undorító,vagy nem tudja ezt elképzelni se,akkor mi lesz ha majd valamelyik szülője neadj Isten lebetegedik és gondozni kell?Akkor mosdatni és pelenkázni ki fogja?


19/N

2011. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem láthatnám anyámat meztelenül? Ő is nő. Ha jársz edzeni, akkor ott ruhában zuhanyzol utána? Ott is látsz más azonos neműeket meztelenül. Nem tudom egyesek hol élnek:D
2011. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Nem járok edzeni, és sehol nem zuhanyozok másokkal együtt. Ha olyan természetes lenne a ruhátlan test látványa, akkor pl a való világban miért nem zuhanyozik mindenki meztelenül, vagy miért nem minden strand nudista!? Vagy ha ez annyira természetes, akkor nyáron, ha melegem van, akkor nyugodtan elmehetek a postára ruha nélkül? Én a páromon kívül senkit sem akarok meztelenül látni. Az teljesen más, ha a szülőket ápolni kell, és azért muszáj tisztába tenni!
2011. jan. 22. 08:25
 25/36 anonim ***** válasza:
Itt senki nem írta hogy vadidegenek között természetes a meztelenkedés. De családtagok között igenis nem tragédia. Miért mi van akkor ha meglát anyukád vagy apukád meztelenül? Ettől még senki nem aberrált, és perverz. A családban ez természetes, bár nem magamutogatásból, csak ha netántán úgy adódik. Persze a kamaszok félénkbbek, van akit akkor már zavar, ezt tiszteletben kell tartani, de azért a világ nem dől össze. Én most sem rohanok el sikítva ha netán apunak be kell jönnie a fürdőszobába ha ott vagyok, de nem járkálok előtte meztelenül. És ő sem fogja leordítani a fejem ha nekem kell bemennem mikor fürdik, pedig ő már 62 én 32 éves vagyok. Nyilván nem azért megyünk be hogy egymást vizslassuk. Könyörgöm, legalább ne kiáltsátok már ki beteg lelkűnek azt aki szerint ez természetes, és nem prűd.
2011. jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem természetes, nálunk senki sem ment be a fürdőbe, ha más volt bent. Nőkön bugyi, melltartó, férfiakon alsónadrág, ennél többet nem látunk egymásból.
2011. jan. 22. 09:03
 27/36 anonim válasza:
76%

Én sem láttam őket.. Max anyukámat félmeztelenül..

de szerintem sem normális az ellentétes nemű családtagokat meztelenül látni, nálunk sosem volt divat, aki épp fürdik igazán magára tud tekerni egy törölközőt vagy egy köntöst.. 18/L

2011. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
szerettem volna látni anyut úgy. nagyritkán láttam bugyiban és pólóban. mégritkánbban bugyiban és melltartóban.
2011. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
50%

Kedves kérdező! Te sosem fürödtél valamelyik szülőddel együtt, amikor kicsi voltál? Mert nálunk ebből nem volt soha probléma, igen fürödtem együtt apukámmal is, mégis felnőttem és nem vagyok egy beteg perverz állat. (Természetesen már nem fürdöm velük, csak amikor olyan ovis lehettem)

Amúgy szerintem ebben nincs semmi természetellenes, hiszen mind emberek vagyunk.Nem hiszem, hogy eddig csak a saját melledet láttad.

A való világban meg nyilván azért nem fürdenek meztelenül, mert nemtudomhányas karika van rajta, de valszín nem 18as. És erre vannak törvények. Ez egyszerűbb, mint kicenzúrázni. (meg gondolom a szereplők sem akarják, hogy ország-világ meztelenül lássa őket). Amúgy meg elég gáz információ magadról az, hogy nézed azt a szemetet. Ezért adják azt a normális filmek helyett, mert ilyen hülyeségekre van igény. Köszönjük szépen!...

20l

2011. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Nem, én soha sem fürödtem együtt a szüleimmel, kicsi koromban sem. Az meg, hogy azt hiszed, hogy a törvények miatt nem fürödnek meztelenül a villában, az rólad árul el nagyon sokat.
2011. jan. 23. 15:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!