Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogyan oldjam...

Mit csináljak, hogyan oldjam meg ezt?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés nem az oktatásról szól, ha arról szólna nem ide tenném. Idén írom a szakdolgozatomat, a tanár nagyon jó, segítőkész, többet foglalkozik velem ( de csak mert szerelmes belém) nekem is tetszett egy ideig, de már túl ment egy határon.. (ajánlatokat tett!) és én közben meggondoltam magam és már menekülnék emiatt. Viszont nagy név a szakmában, 10-12 könyve is megjelent, jól mutatna a neve a dolgozaton. Fel is talált egy két dolgot. Szóval mi legyen írjam nála, vagy hagyjam ott amiért ilyen.
2011. jan. 21. 09:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindig nyomul és nem adja meg azt a nyugalmat, ami kellene a munkához, kutatáshoz.
2011. jan. 21. 09:55
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
nyomd fel a rektornál. ez molesztálás.
2011. jan. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek. Persze a rektor is jó megoldás. Az a baj, ha esetleg ott hagyod, még nem garancia arra, hogy egyrészt nem fog molesztálni, másrészt, hogy nem lesz benne az államvizsga bizottságban és így lehet rosszabb jegyet kapsz. Vagy mondd meg neki, hogy addig szüneteltesse a nyomulást, amíg írod a dolgozatot és le nem vizsgázol. Utána otthagyhatod. ;)
2011. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legközelebbi alkalomnál mondd meg neki egyenesen hogy téged mint tanár érdekel, nem mint lehetséges partner, kéred hogy fejezze be az ajánlattevést, ne hozzon kellemetlen helyzetbe, mert emiatt nem szeretnél se panaszt tenni az illetékeseknél, sem témát vagy tanárt változtatni.

Ne beszélj mellé, egyértelmű legyél, határozott, de udvarias.

2011. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megírnám nála a szakdogám. Olyan sokat kell vele konzultálnod? Én a konzulensem 2-szer láttam össz-visz és utána az államvizsgán. Szerintem államvizsga előtt nem jó egy tanárral összetűzésbe kerülni, főleg, ha fel akarod nyomni, nyilván bizonyítékok nélkül nem fogják kidobni, meg nem fognak hinni neked csak azért, mert állítasz valamit. Szóval én végigcsinálnám most már, minél kevesebbet mennék hozzá, megírnám a szakdogám, és letenném az államvizsgát. Ja, és abba is gondolj bele, hogy ha beszólsz neki, vagy visszautasítod, az sértheti a büszkeségét, és esetleg olyan kérdéseket tesz fel neked államvizsgán, hogy megszivasson. Én nem szeretnék ilyen emberrel konfliktusba kerülni ilyen helyzetben. Itt most te szívhatod meg jobban, nem ő szerintem. Szóval minél kevesebbszer keresd fel, tűrd el, és csináld a szakdogád. Vagy keress egy másik konzulenst, bár itt is fennáll a veszély, hogy "otthagyod" és esetleg megszivat egy adandó alkalommal.
2011. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pofátlan dolog visszaélni a helyzetével,mert"nagy név a szakmában".,de sokan csinálják ezt.Igaza van az egyik hozzászólónak,ki kell bekkelni államvizsgáig a dolgot,aztán pattintani.Szerénységgel,hogy félsz az ilyen helyzettől,stb...talán menni fog az időhúzás.Csajok ebben nagy ászok!:)A rektorról csak annyit,a tanár hidd el ki tudja dumálni az ilyen eseteket,nem te vagy nála az első,sőt még lehet,hogy ő is partiba akar vágni:)
2011. jan. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!