Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak apámmal? Megőrjít!

Mit csináljak apámmal? Megőrjít!

Figyelt kérdés
Intézetbe akar tenni,mindig van valami baja velem. :'( Este 40 fokos lázam volt(Tényleg annyi!!),alig éltem,és ma itthon maradtam. Nem volt a doki,ezért a mai napot neki kell igazolnia,anyám is ilyen,se ő,se apám nem igazolja. -.-" Soha semmit nem enged, ha kérdezek valamit nem válaszol,vagy csak ordítva. :S :/ Ha megkérdezem miért csinálja ezt,nem válaszol,beszélni nem lehet vele,ezt neis írjátok!!!!
2011. jan. 20. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. Jó apa lett belőled. Ezt üzenem neki.
2011. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lány vagy ?
2011. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ott a dokid, ilyen magas lázzal bármelyik doki köteles ellátni s így igazolni a napot.
2011. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,lány vagyok.
2011. jan. 20. 18:17
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez a kérdés csak kitaláció.


Mert, ha ilyenek lennének, akkor már elvettek volna tőlük, és ha doki nincs, akkor helyettesítés van...

2011. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az igaz, ha bemesz a dokihoz,hogy voltal itt tegnap es nem volt bennt,de nem mentel suliba,miert ne igazolna???

A szuleiddel ennyibol nem tudom miert ilyen a viszonyod, van testvered ? Ok jol kijonnek egymassal?

2011. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

utolsó te hülye vagy...

engem anyám pasija ver.. apám le se szar..

ennyi..

ja és anyám utál...

mégse vettek el.. ennyi

sajnálom h ilyen helyzetbe vagy.. keres egy barátot vagy nem tudom akinél lehetsz ha ilyen van h nyugalomra lenne szükséged és otthon piszkálnak

2011. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18:20 nak szólt
2011. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért lennék hülye?


Ha verik a szülők a gyereket, már alapból Gyám ügy... arról nem is beszélve, hogy utálnak...

2011. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát.. dehogy gyámügy.. én se kerültem sehova pedig... ez van
2011. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!