Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám vs. Én?! (Kérdésed túl...

Anyám vs. Én?! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, érettségi előtt állok. Anyámmal már 4-5 éve nagyon rossz a kapcsolatom. Nem szeretem, sőt utálom. Megkeseríti az egész életemet :'( nem bírom már! a jegyeim folyamatosan romlottak az évek során mert egyszerüen nem tudok a suliban figyelni mert rettegek attól h. jönnöm kell haza :'( Folyton követelőzik, azt mondja h. engem nem lehet szeretni, nem bírom elviselni. menekülök itthonról szabályosan. 2-3 éve azt hallgatom h. menjek melózni. Tegnap kijelentette hogy ha nem megyek 2 hónapon bellül dolgozni nem vesz több kontaktlencsét és fogamzásgátlót és szemüveget se kapok csak ha én veszek magamnak. Ha megteccett egy új cipő megvette, de vissza kellett fizetnem. Sose becsüli meg amit itthon csinálok. Nem bírom ezt. Mit tegyek?? :'(
2011. jan. 20. 15:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Anyádnak csak a pénzért kellesz,hallotad otthon a szeretet szót egyáltalán?
2011. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem igazán :( anyámtól nem...apámtól igen...de őt ugy rángatja anyám ahogy akarja...:(
2011. jan. 20. 16:00
 13/15 anonim ***** válasza:
ANYÁD KAP UTÁNAD CSALÁDIT?MERT Akkor jó hoyg nem akarja hogy elmenj...Addig kellesz neki mig jár utánad,de amint nem ad állambácsi téged kivág az utcára,mert már nem lezs rád szüksége...Persze amint megtudja hogy van fizud,majd megy élősködni,tapasztalat.
2011. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
32%

A kollégium nem sulinként van. Rengeteg kollégium van, ahova bárki mehet, ha van hely. Fel kell őket hívni. Menj el dolgozni.

Kollégiumban volt, hogy havi 20 ezerből éltem meg, úgy hogy otthonrül nem kaptam semmit, és ebből fizettem a bérletemet is. Diákmunkával pedig többet keresel 20-ezernél..

Anyukád nem arra van, hogy eltartson, ha nem jössz ki vele, költözz el, meg lehet tenni.

18 éves vagyés ég nincs bankszámlád?? Akkor valószínűleg sosem dolgoztál még.. ideje lenne elkezdeni..

Ja, és sokan vannak akik barátokkal összeállnak és kivesznek egy albit, sokan közülük diákmunkából tartjk fenn magukat. Persze ehhez alkalmazkodni tudni kell.

A leírtak alapján nem sajnállak, nem tudod mg mi az az élet.

2011. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok jóba anyámmal, sajnos, pedig szeretnék, valahogy nem szeret engem. Nem közeledik én meg nem fogok kuncsorogni egy kis szeretetért. Nekem anno semmit nem vett meg, zavart engem is dolgozni, már hála a jó égnek van munkám, így elviselhetőbb, nem függök tőle, ő ezt anno csúnyán kihasználta. Meg tudlak érteni, és nagyon sajnálom, azt tudom tanácsolni h minél előbb keress magadnak munkát!
2011. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!