Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, nem tudok dönteni?

Mit tegyek, nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés
Recepciósként dolgozom lassan 4 éve.Eléggé besokalltam az utóbbi időben.Nagyon unalmas és nem érzem magam valami hasznosnak.Próbálom azt nézni, hogy van munkám és lehetne rosszabb is,de nem nagyon vígasztal már ez sem.3-4 havonta kapunk új szerződést,papíron éppen hogy megkeressük a kollégákkal a 40 000 Ft-ot,szabadság nem jár,ki kell fizetni a helyettesítést.Sajnos nem nagyon van munkalehetőség a környéken,max összeszerelő,hiába van felsőfokú végzettségem.Elhatároztam, hogy jelentkezem dajka tanfolyamra,mert szeretnék valami változást már,érdekel is és tudom csinálni munka mellett.Erre megkaptam otthon,hogy elmennék dajkának főiskolai papírral?és kinevettek.Nem tudom már,hogy döntsek,segítenétek?olyan rossz,hogy vannak a családban olyanok,akik így állnak hozzá.
2011. jan. 20. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel, szívesen csinálnád és van lehetőséged tanulni, akkor ne gondolkodj. Vágj bele.
2011. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
hagyd a dajkát,nem jó meló,akkor már inkább kisgyermekgondozó-nevelő. de tanulhatsz óvónőnek is levelezőn,ha bírod még a munkahelyeden. persze ebben te fogsz dönteni,a családod mondhat véleményt,de ez a te életed. esetleg a dajkaképzést akkor érdemes megcsinálnod,ha tutira lesz helyed(nehéz9 és amikor elhelyezkedtél,továbbtanulsz óvónőnek. nem igazán nehéz szak,és állami támogatottra sem magasak a pontszámok.
2011. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a recepción dolgozás tényleg főiskolai papírt igényel... ráadásul nem is érzed ott jól magad! Ugyanmár, ne foglalkozz a családdal, igenis változtass, mikor ha nem most? Annyira azért nincs jó állásod, sőt... nem is keresel jól, mit veszíthetsz???? Hajrá!
2011. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
nem mindegy mit gondol a család? ha mindent megpróbáltál és nem sikerült jobb melót találni, akkor nincs abban semmi rossz hogy dajka akarsz lenni.nálunk az az elv hogyha van bármilyen meló vállald el mert lehet nem lesz most még jobb, de ha közben egy jobb lehetőség kínálkozik ragadd meg.Plusz ha úgy érzed ezt akarod csinálni akkor csináld, báár mostanában elég sok a dajka.
2011. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Ne törődj a családdal.!!! :)

Én most neveztem a Csillag Születik-be,és apum szerint már az első körben kiesek,de ahhoz képest a pasi szája maradt amikor énekeltem.;) Én sem foglalkozom velük,neked sem kéne.:)

2011. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!