Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, megtehetem?

Mit gondoltok, megtehetem?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, 7 hónapja vagyunk/voltunk együtt. Pár napja nem beszélünk, mert mindketten gondolkodási időt kértünk. A probléma az, hogy soha nem akar velem társaságba jönni, vagy csak ketten megyünk, vagy ő is és én is külön szórakozunk. Megmondom őszintén, én ezt a szünetet nem tudom kezelni, teljesen ki vagyok borulva. A párom azt mondja, akar engem, de gondolkoznia kell. Most lenne lehetőségem a hétvégén egy fiú barátomhoz lemenni vidékre. Tanácstalan vagyok, hogy ez vajon helyes-e? Nincs köztünk semmi, csak barátság, már régóta. Már a gondolattól is megőrülök, hogy a négy fal között kell lennem hétvégén, akkor csak sírok és örlődöm magamban.

Ti mit tennétek?


2011. jan. 20. 11:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugodtan menj a barátodhoz. Mivel ő egy barátod és nem a szeretőd. Jah és ha ezt valaki nem képes megérteni, az nem bízik benned = önbizalomhiányos, és nemcsak itt jönne elő a féltékenység!! + nem hiszek a szünetben, szerintem ez egyenlő a kapcsolat végével.
2011. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

11:56-os vagyok...


Ebben az esetben szerintem azt tedd, amit jónak érzel. Ha szeretnél lemenni vidékre, akkor utazz el, így legalább kikapcsolódsz egy kicsit. Nyilván vele is meg tudod osztani a dolgaidat. A következményektől meg nem kell tartanod. Hamarosan elválik mi fog történni, de az időkérés általában nem a jó oldalt jelenti. Azonban ez ebben az esetben nem biztos, hogy így lesz.

Az érzéseidre kell hagyatkoznod és át kell gondolnod az okokat, valamint kérd meg a barátodat, hogy indokolja meg a "szünet" okát.

2011. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

11:31 vagyok még mindég...


Nem akarom én úgy beállítani hogy csakis ő a hibás. De akárki akármit mond, nekem nagyon fos volt az ilyen(hasonló)

kapcsolatom. És ezek mind talán nem is problémák, amit fentebb írtam. De férfitársaim nagyobbik része ne tolerálja ezeket a dolgokat.

2011. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

11:59 vagyok


szerintem meg nagy baj van az olyan férfival (szerencsére én még nem találkoztam ilyennel), aki nem tolerálja a párja baráti körét. a túlzott féltékenység minden kapcsolatot megront egy idő után. egy 10 éves barátságot butaság felrúgni egy ilyen ingatag párkapcsolat miatt.

2011. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Hozzátartozik a dologhoz, hogy ezzel a fiúbarátommal úgy mentem el néha valahova, hogy előtte hetekig könyörögtem a páromnak hogy jöjjön velem ide-oda, de nem akart. Ezek után mentem a fiúbarátommal. Egyébként az esetek 80%-ában nem is ketten mentünk, hanem többen, mindegy, ígyse úgyse akart jönni...
2011. jan. 20. 12:29
 26/26 anonim ***** válasza:
Én ezekben szünetekben sohasem hittem! Régen rossz az,hogy ha át kell gondolnia,hogy szeret-e! Én sem kértem soha szünetet! Szedd össze magad, kérd meg,hogy üljetek le megbeszélni! Mondd el,hogy téged mi zavar! Kérdezd meg,hogy szerinte tud-e ezeken változtatni. Ha nem és neked ez nem elég, akkor köszönjetek el egymástól!
2011. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!