Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, megtehetem?

Mit gondoltok, megtehetem?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, 7 hónapja vagyunk/voltunk együtt. Pár napja nem beszélünk, mert mindketten gondolkodási időt kértünk. A probléma az, hogy soha nem akar velem társaságba jönni, vagy csak ketten megyünk, vagy ő is és én is külön szórakozunk. Megmondom őszintén, én ezt a szünetet nem tudom kezelni, teljesen ki vagyok borulva. A párom azt mondja, akar engem, de gondolkoznia kell. Most lenne lehetőségem a hétvégén egy fiú barátomhoz lemenni vidékre. Tanácstalan vagyok, hogy ez vajon helyes-e? Nincs köztünk semmi, csak barátság, már régóta. Már a gondolattól is megőrülök, hogy a négy fal között kell lennem hétvégén, akkor csak sírok és örlődöm magamban.

Ti mit tennétek?


2011. jan. 20. 11:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%
Én mindenképpen elmennék a haveromhoz,abban még nincsen semmi. :) Nem lehet hogy a btod szégyell téged? :/ :O -.-"
2011. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok. Nem hiszem hogy szégyell, nem vagyok csúnya, sokan érdeklődnek irántam. Valamint nőiesen öltözködöm.
2011. jan. 20. 11:29
 4/26 A kérdező kommentje:
Ja és buta sem vagyok, tehát ez sem indok...
2011. jan. 20. 11:30
 5/26 anonim ***** válasza:

Ha a párodnak természetes, hogy külön társaságba járkáltok, mások a barátaitok... Simán menj csak le a sráchoz!

Azért furcsa, hogy így rejteget a párod. Talán van egy korábbi barátnője, akivel nem szakított? Vagy szakított, de szeretné visszakapni? Veled meg csak addig is játszik, és a barátai, ha megtudnák, hogy Te vagy most a srácnak, akkor árulkodnának a csajnak?

Nem biztos, de ilyesmi is lehet. Ne hagyd, hogy hülyének nézzen. (Mondd neki, hogy nincs szex, amíg nem ismerheted meg őt és a barátait, pl :-))

2011. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

A kapcsolatnak vége, és ezt te is tudod. Olyan nincs, hogy valaki szünetet kérjen, ha az érzelmei őszinték és tiszták, ha pedig nem azok, a kapcsolat értelmetlen.

Ha menteni akarod a dolgot, akkor ne menj a fiúbarátodhoz. Én nem hiszek a férfi-női barátságban, talán azért nem, mert eddig minden női barátommal lefeküdtem, ahogyan az ismerőseim sem voltak képesek fenntartani a barátságot, ha esélyt láttak annak megváltoztatására.

Ha tehát mész, akkor úgy menj, hogy valószínűleg vége a kapcsolatotoknak. De én inkább most szakítanék.

2011. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%

Hát figyelj.. Ne is haragudj meg, de kicsit kontrolláld már magad. Szegény pasid kis szünetet kér, te meg rohansz le a fiú cimborádhoz... Ez így sok, lehet nem dugatni mész magad. De kívülálló számára, úgy tűnhet. Másrészt szerintem 1 nő részéről nem fér bele. Ha szakítottatok volna akkor igen.


Volt szerencsém ilyen csajhoz mint te.. Kb 2 hónapig bírtam vele... A fiú haveri társaság miatt hagytam ott, mert ő megy ide oda, ott alszik stb. 1-2x tolerálható, de többször nem. Harmadrészt, a haveri társaság olyan volt hogy a csajt(akivel összejöttem), féltették meg akad 1-2 ember aki úton útfélen felpróbálta volna... idegőrlő lehet ilyen csajnak a pasija lenni...

De elárulok valamit.. Nem fogsz hosszútávú kapcs. találni ilyen viselkedéssel. Ha csak a pasi nem papucs és elnéz mindent...

2011. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
47%
és 29 vagy kicsit komolyabban vedd már a dolgokat...
2011. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem szoktam férfiak társaságát keresni ha kapcsolatban vagyok, de van férfi barátom, 10 éve. Szerintem ezalatt az idő alatt már lett volna valami ha valamelyikünk akarta volna, de ilyenről soha nem volt szó. Én a barátommal szerettem volna társaságba járni, de ha nem hajlandó, akkor üljek otthon? Szerintem ő sem ezt teszi.
2011. jan. 20. 11:36
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem értem milyen viselkedésről beszélsz, hiszen nem én nem akarok vele mutatkozni. Eddig nem nagyon mászkáltam sehova, pont azok miatt, amiket írtál.
2011. jan. 20. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!