Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fogsz ma csinálni/mit...

Mit fogsz ma csinálni/mit csináltál ma?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 10:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hajnali 3 kor keltem, Férjem akkor ment munkába, azóta nem tudok aludni, fél 7kor reggelit készítettem, szellőztettem, ettem, legjobb barátom biztattam tanulásra, vizsgák előtt áll, anyu életről való panaszait hallgattam, lassan készülök ebédet szerkeszteni, aztán látogatás nagyszülőkhöz, majd várom haza Férjem munkából, és együtt pihengetünk este.
2011. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Itthon ülök betegen :/ Amúgy olvasni fogok valamit, pár epizódnyi skinset tervezek, meg lehet, hogy délután már megyek kungfura. Kéne, 3 hét és vizsga, de nem vagyok 100%osan jól.
2011. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
8 körül keltem, reggelit csináltam a barátomnak. Elmentem venni egy macskahordozót. Hazajöttem. Elvittem a kismacskáimat állatorvoshoz. Most még én is olvasok egy kicsit, utána nekiállok elmosogatni a konyhában, mosok is, sőt még vasalni is kell egy csomót, szeretnék még tanulni is ma.
2011. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

5-kor keltem, elindítottam a mosógépet, közben kivasaltam. Kiteregettem, 7-kor indultam dolgozni. 4-kor végzek a munkahelyemen, aztán elmegyek a közeli vásrosba feladni a csekkeket, bevásárolni. 5 körül hazaérek, főzök. Elviszem a kutyát sétálni. Este még nekiülök egy kis munkának, amit haza kell vinnem.


26N

2011. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Fél7-kor keltem, volt egy fuvarom a családi vállalkozás kapcsán Budapestre, 8-ra visszaértem, reggeliztem, elvittem a páromat állásinterjúra a közeli városba, hazafelé vásároltunk, most itthon vagyok. És szedem szorgalmasan az Algopiryn-t, mert megpusztulok a téltábornoki fejfájástól.
2011. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

7-kor keltem, reggeliztem, elindítottam egy mosást, leszedtem a tegnapi száraz ruhákat, rendet raktam, mosogattam, netezek egy kicsit, közben meg nyugtatgatom a pocaklakómat, mert rettenetesen izgága. A férjem Németországban van, úgyhogy egyedül leszek még holnap estig.

1-kor ebéd, aztán pihenés, olvasgatás, szerintem alszom is egyet, este pedig skype a kedvessel. :)

2011. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Most keltem fel:)

Nem vagyok ám mindig ilyen, csak ma valahogy olyan jól esett még aludni.A férjem hívása ébresztett, hogy 12:30-ra értem jön, van egy szabad órája, elvisz ebédelni.

Szerintem Ő utána visszamegy a telepünkre, én szeretnék elmenni délután úszni, utána felveszem a fiamat a városban, elmegyünk vásárolni, majd go haza.Este összeütök valami jó kis vacsit, és kibontunk egy üveg bort a férjemmel.Utána....:)

2011. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
11 hetes uh-ra megyek :D :D
2011. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Holnap jogvizsga úgyhogy nemsokkára állok neki tanulni és ma nagyjából ez is lesz az egész napi programom sajnos.Szóval nem túl izgalmas. =(
2011. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

9-kor kezdődött egy szóbeli vizsgám, fél 1 felé végeztem vele, kettessel átmentem :P

Aztán vásároltam, vacsira főzök valamit, addig meg netezek, filmet nézek.

21/F

2011. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!