Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy buktassam le a barátom?

Hogy buktassam le a barátom?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy nem vagyok egy gyanakvó típus.

Néhány hete előkerült a semmiből egy nő, aki elég zavaró dolgokat kezdett írni nyíltan a közösségi oldalakon a barátomnak, nem foglalkozva azzal, hogy ő kapcsolatban van. Több utalást is tett arra, hogy esetleg korábbról ismerhetik egymást a párommal, amit ő élből tagad folyamatosan. Jöttek állandóan a kommentek, hogy "mennyire ari vagy meg szexi, meg jóképű, mennyire hiányzol", szóltam barátomnak, hogy ez zavar, hogy ilyeneket ír neki a nő, azt mondta szólt neki, hogy ez engem zavar és ne írjon ilyeneket. Na oké, nem történt semmi 1-2 napig, aztán meg olyanokat írt, hogy mennyire nagyon várja a talit. Ezt a hozzászólást gyorsan törölte is és amikor rákérdeztem, hogy mit jelentsen ez, azt mondta, hogy az a nő nem normális, meg hogy kiosztotta ezért és azóta nem is ír. Így is történt, kb. 1 hete nem írt semmit! Együtt voltunk mostanában, úgy éreztem ismét a régi és komolyan gondola, hogy szeret, nem csak mondja, valahogy őszintének tűnt. Hisz ha azt mondja, semmi nincs a nővel, akkor nyilván úgy van, nincs okom kételkedni, hisz a bizalom a kapcsolat alapja. Azonban volt valami fura megérzésem, ezért amikor kiment a mosdóba, gyorsan belenéztem a telójában a híváslistába és első helyen állt állt a következő: a nő nevének egy becézése és utána az a jelző, hogy Drága. Tehát XY Drága. Egyértelmű,hogy csak az a nő lehet. Elég ramatyul érzem magam azóta, hisz még engem sem ír be úgy a telójába, pedig állítólag imád, 7 hónapja együtt vagyunk. Hogy tudnám lebuktatni ezzel a telós dologgal? Mondani nem akarom, mert akkor tuti ő akadna ki, hogy belenéztem a telójába (ami egyébként sosem szokásom és nem is vagyok rá büszke) Van valami tippetek? Szeretném egyszer és mindenkorra kideríteni és letisztázni ezt a dolgot, hogy mit akar attól a nőtől... Légyszi, csak normális válaszokat. Köszi.

Ő ilyet még sosem csinált és szerinte sem fér bele egy kapcsolatba a megcsalás, de ezek után ebben kételkedem. :(


2011. jan. 20. 08:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nagy köztük a táv,ha valakit szeretek nics nagy táv...Szamár vagy ló helyett sajnos.
2011. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Teljesen egyértelmű, azóta történt még valami. :(

Ekkorát csalódni

2011. jan. 20. 21:59
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi történt? mmmondd!!
2011. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!