Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság egy pasi nem határozz...

Manapság egy pasi nem határozza el magát komoly kapcsolatra, amíg ágynak nem dönti a nőt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy férfi, akinek tetszik egy lány. Külsőre is és a belső tulajdonságaival is meg van elégedve, jól kijönnek, egy hullámhosszon vannak. A pasi csak akkor dönti el, hogy komolyra tervez a nővel, ha "kiderítette", hogy milyen a nővel az ágyban? Vagy amikor már sor kerül a szexuális együttlétre, akkor már tudja, hogy ez a nő kell neki?

Ja ez csak elmélet, nem valós sztoriról van szó...csak épp vitába keveredtem egy pasival, aki az "előbb ágyba viszem" verziót támogatók táborát erősíi...


2011. jan. 20. 01:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ma abban a tévhitben él a fiatalok többsége, ( férfiak és nők is),hogy a jó szex a legbiztosabb alap egy házassághoz. Mindkettőjüknek kell tapasztalatokat szerezni,kiélni magukat,és a házasságot a szexre alapozni.

Ez pedig nem igaz. Ezért van a sok válás, néhány évi együttlét után.

Ha két emberf szereti,tiszteli egymást,nem öonzők,hanem a másik a fontos számukra,akkor a szexben is megtalálják az összhangot. Csupán odakell figyelni a másik igényeire,megismerni egymást és akkor a szex is jó lesz.

Ha csak a szexre alapoznak,akkor betegség,stressz,anyagi gondok esetén,stb.és az idő múlásával a legjobb szex is hiába. A házasság tönkremegy.

A szex nem alap,csak éppolyan természetes szükséglet,mint az evés.

27/F

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 06:52"


Teljesen egyetértek.


Van is egy példám tipikusan szánalmas viselkedésre: szórakozóhelyen (bálban) megismerkedtem egy sráccal, jól elbeszélgettünk, megbeszéltük, hogy találkozunk, kétszer randiztunk is, csókon kívül semmi nem történt (az egyik randin megittunk egy italt, a másikon elmentünk egy kilátóba), a 3. randi előtti este megbetegedtem, fel se tudtam kelni, hánytam, nagyon rosszul voltam, írtam neki egy sms-t aznap reggel, hogy nem tudunk találkozni, mert nagyon beteg vagyok, erre visszaírta, hogy "elég lett volna azt írni, hogy nem akarsz velem d*gni bazzdmeg", na most ez az a tipikus viselkedés amit nem tudok megérteni, mégis honnan a francból vette, hogy én a 3. randin lefeküdnék vele, két felszínes találkozás után, ez nevetséges, az már csak a tetőpontja a dolognak, hogy egy nagy bunkó, és erre előzőleg semmi jel nem volt. Pin@vadászok egy tipikus példája az ilyen, ha két ember szerelemes akkor ez a dolog nem így működik, hanem ahogy 27F is leírta. Előbb kéne ismerkedésnek, kapcsolatnak lennie aztán a szexnek, utóbbihoz legalább! 6-7 tartalmas találkozás szükséges, de nem étteremben, meg hasonlók, hogy szerelem ki tudjon alakulni, rendesen ki tudjunk bontakozni, megismerni a másikat, önön valójában.

23N

2011. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem így van, ez csak egy újabb hülye duma/indok amivel a férfiak takaróznak, hogy ezt is meg azt is ágynak döntöm, meg miért kell nekem egy csomó nővel lefeküdni. Egy házasság vagy kapcsolat a szélsőséges esetektől eltekintve, szerintem nem a szexen áll vagy bukik, sokkal inkább mennyire vannak egy hullámhosszon, mennyire erősek az érzelmeik, mennyire szeretik, tisztelik egymást illetve mennyire tartalmasan tudják az időt eltölteni, stb... Mondjuk ahány ember annyiféle, van akinek a szex fontosabb van akinek kevésbé. Egyébként meg pont a szex az, ahol a legjobban alakítható egy kapcsolat, szerintem, ha valami nem tetszik a másik külsején vagy a jellemében, azon nem tudok változtatni, bele sem szeretek, viszont ha szeretem magától értetődő, hogy a szexben is próbálunk egy közös nevezőt összehozni. Meg erről is lehet beszélgetni mint minden másról, nyilván ha kiderül, hogy az illetőnek olyan perverz extrém vágyai vannak, ami a másiknak nem tetszik, akkor nincs tovább együtt, de ehhez nem kell lefeküdni valakivel, hogy én megtudjam, hogy neki mondjuk a pisiszex a gyengéje...:)

Az én páromnak sem a szex a lényeg, mielőtt lefeküdtünk volna, ő már előtte nagyon is komolyra tervezett, és bár jelenleg még döcögősen mennek a dolgok, de eszünk ágában nincs emiatt egymást elhagyni.

2011. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A legelső válaszolónak, aki ezt írta: "minden problémát meg lehet oldani, de a szexuálisat valamiért nem. Az vagy megy, vagy nem"

Te szexuálpszichológus vagy? Hol praktizálsz?

Csak mert ez hogy is mondjam... Elég buta kijelentés volt.


Kérdezőnek: miért általánosítasz? Vannak olyanok is, akik csak a házasság után feküdtek le egymással. Esetleg már jártak 2-4 hónapja és csak utána feküdtek le egymással.

Tanult kolléga kijelentésétől eltérően azt az arany igazságot tudom neked mondani, hogy nem lehet a szexre alapozni egy kapcsolatot.

2011. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A rokonom így csinált.Mi a tanulság, a férjének szeretője van

a nő meg antidepresszánsokat szed.Szerinted megérte???

2011. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Előzőnek: na ja, ez van, amikor a szex a házasság alapja.
2011. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!