Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság egy pasi nem határozz...

Manapság egy pasi nem határozza el magát komoly kapcsolatra, amíg ágynak nem dönti a nőt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy férfi, akinek tetszik egy lány. Külsőre is és a belső tulajdonságaival is meg van elégedve, jól kijönnek, egy hullámhosszon vannak. A pasi csak akkor dönti el, hogy komolyra tervez a nővel, ha "kiderítette", hogy milyen a nővel az ágyban? Vagy amikor már sor kerül a szexuális együttlétre, akkor már tudja, hogy ez a nő kell neki?

Ja ez csak elmélet, nem valós sztoriról van szó...csak épp vitába keveredtem egy pasival, aki az "előbb ágyba viszem" verziót támogatók táborát erősíi...


2011. jan. 20. 01:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Hát figyelj, én nő vagyok, de az a helyzet, hogy én sem veszek zsákbamacskát. Az a tapasztalatom, és van sok, hogy minden problémát meg lehet oldani, de a szexuálisat valamiért nem. Az vagy megy, vagy nem. Vagy azonosak a szokások, a perverziók, vagy nem. És ha a szex nem megy, ott én nem időzök sokat. A jó szex összetarthat egy rossz házasságot, de egy rossz, szétbarmol egy jó kapcsolatot. Ez van.
2011. jan. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Elso!

Ezt mintha en irtam volna :)

En ugyanigy gondolom.

2011. jan. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem így van, nem minden pasi így fogja fel. Találkoztam ilyennel, aki ezzel jött, de az olyan nem szerelmes, hidd el nekem. Aki szerelmes, az nem elvárásokat támasztgat, meg tesztelget, hanem örül, ha együtt lehet a választottjával, és úgy fogja fel, majd a szexben is összecsiszolódnak.


A tesztelős módszernél egyébként is nagy a befuccsolás esélye, ami nem biztos h azért van, mert nem illenek össze, hanem szorongnak a teljesítménykényszer miatt.

2011. jan. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ma abban a tévhitben él a fiatalok többsége, ( férfiak és nők is),hogy a jó szex a legbiztosabb alap egy házassághoz. Mindkettőjüknek kell tapasztalatokat szerezni,kiélni magukat,és a házasságot a szexre alapozni.

Ez pedig nem igaz. Ezért van a sok válás, néhány évi együttlét után.

Ha két emberf szereti,tiszteli egymást,nem öonzők,hanem a másik a fontos számukra,akkor a szexben is megtalálják az összhangot. Csupán odakell figyelni a másik igényeire,megismerni egymást és akkor a szex is jó lesz.

Ha csak a szexre alapoznak,akkor betegség,stressz,anyagi gondok esetén,stb.és az idő múlásával a legjobb szex is hiába. A házasság tönkremegy.

A szex nem alap,csak éppolyan természetes szükséglet,mint az evés.

27/F

2011. jan. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

igen, persze, a szex természetes, kiderül, hogy van-e kémia... szerintem ezzel mindenki így van, a szex, ha már valamilyen érzelmekkel történik, összeköti a két embert szerintem... (pár randit azért jó várni, ugye)


(nem kell feltétlenül tökéletesen sikerülnie az első szexnek, ha elbénázod de nevetsz magadon az a legjobb, nem érzed magad feszélyezve a másik előtt)

2011. jan. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
meg ezt nem lehet megmondani az első pár héten / hónapban, hogy ki milyen komolyra tervez, hiszen a felek éppencsak ismerkednek egymással(testileg / lelkileg).... miért baj az ha szexuálisan is ismerkednek.... halasszák az esküvő utánra?? :-))
2011. jan. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Na várjunk csak!

Itt nem a házasság előtti szexről, hanem a KAPCSOLAT előtti szexről van szó. Teljesen más a kettő. Én már automatikusan kapcsolatnak tekintem azt, ha valakivel x idő után lefekszem. Ha valakivel lefekszem, és csak utána döntök a folytatásról, az a KALAND. Nem kapcsolat, csak játék.

Sokan összemossák ezt, elhitetik a másikkal, hogy komolyak a szándékaik, de voltaképpen csak játszanak, aztán lesz ami lesz. Hitegetnek, hogy a másik lefeküdjön velük. Ez pedig nem új keletű, hanem ősrégi játszma. Olyan játszma, amihez a nők jelentős része asszisztál is, pedig néhány egyszerű teszttel ki lehet deríteni, hogy ki mit is akar a kapcsolattól.

2011. jan. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

Titeket nőket sem kell félteni.Ugyanez nálatok is tipikus életfelfogás,sőt gyakran kiegészül a "előbb megnézem milyen a háza,kocsija,mekkora vagyona van" felfogással.

Akinek nem inge, nem veszi magára.

2011. jan. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

07:24gyel maximálisan egyetértek!

A ffiak is egyébként jobban tisztelik azt, aki nem dobja oda magát idő előtt.

2011. jan. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenki így áll hozzá a dolgokhoz. példa erre a férjem. mielőtt szexre került volna a sor, már azelőtt megkérte a kezem...tudta, hogy én kellek neki...anélkül is, hogy előtte kiderítette volna, milyen vagyok az ágyban...
2011. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!