Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Angliában kb. mennyit szokás...

Angliában kb. mennyit szokás egy au-pairnek fizetni?

Figyelt kérdés
Csak úgy nagy átlagban. A fizetésén kívül milyen költségek vannak még?
2011. jan. 19. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
heti 100 font max, de az mar egesz jonak szami, mert kapsz szallast, kajat, iskolaba jaratnak, nyaralni visznek, valahol kocsit is kapnak, szoval ez az osszeg tisztan megmarad neked.
2011. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Valtozo. Ugy £60-150 font hetente. Csaladja valogatja. En anno £135 kaptam hetente. Mas koltsegem nem volt. Sajat szobam, furdom volt. Kajat azt ettem, amit akartam a hutobol, azt amit a gyerekek. 4 gyerekre vigyaztam ezert a penzert. Sulim (angol) a csalad fizette, illetve az egyszeri hazautazasomat evente.
2011. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
En 70-et kapok, egy baratnom 120-at. Mondjuk en feleannyit dolgozom es 3 honapig fizettek nekem a nyelvsulit is.
2011. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :) Ha van kedvetek, akkor örülnék, ha írnátok egyéb tapasztalatokat is, hogy pl. miket kell csinálni, milyen a viszony a családdal, stb.

Azért érdekel, mert szeretnék majd au-pairt alkalmazni, mivel valószínűleg Angliában kapok majd munkát, bár még ez kicsit odébb van, csak számolgatok, hogy a várható fizetésemből hogy jövünk ki jobban: ha napi pár órára babysittert fogadok, vagy ha au-pair dolgozik nálunk.

2011. jan. 19. 23:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, pl. érdekelne, hogy a napi munkaidőbe mi számít bele. Szóval pl. ha az a napi feladat, hogy a gyereket elkísérni az iskolába, utána otthon egy kisebb takarítás (beágyazás, mosogatás, porszívózás), szóval amit kb. másfél óra alatt el lehet végezni, aztán utána a gyerekért el kell menni az iskolába, akkor a kettő közötti időtartam munkaórának számít-e, vagy az szabadidő? Csak mert több helyen olvastam, hogy napi 5 óra munka lehet.
2011. jan. 19. 23:10
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

A szomszédom angol család.(Angliában élek)Ők au-pairt alkalmaznak 2 kisiskolás mellé.

Szoktam beszélgetni az au-pair lánnyal is.Neki heti 70 fontot fizetnek,de van egy külön szobája,ahol internet hozzáférése is van..A szállásért,internetért,telefonért nem fizet semmit,ez benne van a munkadíjába.Kaját sem kell vennie,mert azt is a család állja.

Hétvégén mindig szabd,vagyis hétvégén nem "dolgozik" Hétköznap reggel 8-tól délután 4 óráig dolgozik.Rendes 8 órai munka. A feladata az,hogy reggel elviszi a srácokat suliba(kocsit szintén a család biztosít neki használatra,és a benzint is ők állják,de persze csak a kijelölt helyre mehet vele) ha megkérik akkor bevásárol,majd otthon rendet rak a lakásban(kivéve a szülők hálószobájában nem) elmosogat,porszívózik. Ha kell kivasal,és már indulhat is a srácokért a suliba.Otthon egy kicsit lefoglalja magát a srácokkal amíg az egyik szülő haza nem ér.4 órakor már nem dolgozik,így elmegy a tanfolyamra vagy csak sétálni...(a tanfolyamot nem állják.)

2011. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!